Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області епідемічна ситуація зі сказом нестійка — Новости Житомира

У Житомирській області епідемічна ситуація зі сказом нестійка — Новости Житомира

У Житомирській області епідемічна ситуація зі сказом нестійка
28 вересня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі сказом. Метою заходів, присвячених цій події, є привернення уваги людства на проблематику розповсюдження цієї небезпечної хвороб, як серед людей, так і тварин.
У Житомирській області епідемічна ситуація зі сказом нестійка, інформують СЕС. Впродовж 2014 року зареєстровано 42 випадки сказу серед тварин, що на 19 випадків менше ніж у 2013 році. Причому 26 випадків припадало на ураження домашніх тварин. Також у 2014 році в одному із колективних сільськогосподарських підприємств області було зареєстровано спалах сказу серед поголів’я великої рогатої худоби.
Впродовж поточного періоду 2015 року в області зареєстровано 47 випадків сказу серед тварин. Носіями небезпечного вірусу були 23 домашні тварини (коти, собаки, велика рогата худоба), 16 лисиць, 1 вовк та 7 інших диких тварин.
У 2015 р. найінтенсивніше епізоотичний процес протікав у Малинському, Радомишльському, Новоград-Волинському, Андрушівському та Баранівському районах.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"