Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області епідемічна ситуація зі сказом нестійка — Новости Житомира

У Житомирській області епідемічна ситуація зі сказом нестійка — Новости Житомира

У Житомирській області епідемічна ситуація зі сказом нестійка
28 вересня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі сказом. Метою заходів, присвячених цій події, є привернення уваги людства на проблематику розповсюдження цієї небезпечної хвороб, як серед людей, так і тварин.
У Житомирській області епідемічна ситуація зі сказом нестійка, інформують СЕС. Впродовж 2014 року зареєстровано 42 випадки сказу серед тварин, що на 19 випадків менше ніж у 2013 році. Причому 26 випадків припадало на ураження домашніх тварин. Також у 2014 році в одному із колективних сільськогосподарських підприємств області було зареєстровано спалах сказу серед поголів’я великої рогатої худоби.
Впродовж поточного періоду 2015 року в області зареєстровано 47 випадків сказу серед тварин. Носіями небезпечного вірусу були 23 домашні тварини (коти, собаки, велика рогата худоба), 16 лисиць, 1 вовк та 7 інших диких тварин.
У 2015 р. найінтенсивніше епізоотичний процес протікав у Малинському, Радомишльському, Новоград-Волинському, Андрушівському та Баранівському районах.

Интересное

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома Сьогодні, 11:38 У с. Сусли Новоград-Волинського району ввечері 10 вересня виникла пожежа в дерев’яному сараї. Займання господарському приміщенні біля будинку виявили господарі та одразу повідомили про це надзвичайників. Співробітникам ДСНС вдалося оперативно впоратися зі стихією та від знищення палаючу будівлю. Вогнем знищено 0,3 тонни соломи, що знаходилась