Последние новости
Главная / Новости / Лише чверть українців готові взяти в руки зброю у разі війни — Новости Житомира

Лише чверть українців готові взяти в руки зброю у разі війни — Новости Житомира

Лише чверть українців готові взяти в руки зброю у разі війни
Лише чверть українців готові взяти в руки зброю у разі війни Сьогодні, 16:11 У разі іноземної збройної інтервенції чи окупації – близько чверті українців узялися б за зброю. А більше ніж чверть – чинили б опір мирними методами.
Такі дані отримав Київський міжнародний інститут соціології у результаті телефонного опитування громадської думки по усій території України, окрім Криму, зокрема і на тимчасово окупованій частині Донбасу.
Так, на запитання, яким діям респонденти надали б перевагу в умовах іноземної інтервенції в їхнє місто чи село, понад 28,5% відповіли, що обрали б участь в акціях громадянського спротиву, таких як демонстрації, марші, бойкоти, страйки, громадянська непокора. 23,8% опитаних обрали інший варіант – збройний опір.
В умовах іноземної окупації взяти зброю готові трохи більше 25%, а до громадянського спротиву – 26%. В обох ситуаціях – 11 і більше відсотків опитаних виїхали б у безпечніший регіон України, понад 3 проценти готові шукати прихистку за кордоном.
Водночас, понад 13% не чинили б жодних дій. П’ята частина респондентів – не визначилася або відмовилася відповідати.
Джерело статті: Експрес

Интересное

24 бойца, принимавших участие в АТО, продолжат учебу в Житомирском военному институте — Новости Житомира

Житомирский военный институт им. С.Королева один из немногих, который среди других военных учебных заведений Украины выполнил государственный заказ на военные специальности. "Мы – один из немногих военных вузов в Украине, которому удалось полностью выполнить государственный заказ. Сейчас лица, вступившие к нам уже проходят активную подготовку на базе сто девяностого учебного центра. В программе подготовки: тактические