Последние новости
Главная / Новости / Лише чверть українців готові взяти в руки зброю у разі війни — Новости Житомира

Лише чверть українців готові взяти в руки зброю у разі війни — Новости Житомира

Лише чверть українців готові взяти в руки зброю у разі війни
Лише чверть українців готові взяти в руки зброю у разі війни Сьогодні, 16:11 У разі іноземної збройної інтервенції чи окупації – близько чверті українців узялися б за зброю. А більше ніж чверть – чинили б опір мирними методами.
Такі дані отримав Київський міжнародний інститут соціології у результаті телефонного опитування громадської думки по усій території України, окрім Криму, зокрема і на тимчасово окупованій частині Донбасу.
Так, на запитання, яким діям респонденти надали б перевагу в умовах іноземної інтервенції в їхнє місто чи село, понад 28,5% відповіли, що обрали б участь в акціях громадянського спротиву, таких як демонстрації, марші, бойкоти, страйки, громадянська непокора. 23,8% опитаних обрали інший варіант – збройний опір.
В умовах іноземної окупації взяти зброю готові трохи більше 25%, а до громадянського спротиву – 26%. В обох ситуаціях – 11 і більше відсотків опитаних виїхали б у безпечніший регіон України, понад 3 проценти готові шукати прихистку за кордоном.
Водночас, понад 13% не чинили б жодних дій. П’ята частина респондентів – не визначилася або відмовилася відповідати.
Джерело статті: Експрес

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"