Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області чоловік, який знайшов та переробив гвинтівку, може сісти на 7 років — Новости Житомира

У Житомирській області чоловік, який знайшов та переробив гвинтівку, може сісти на 7 років — Новости Житомира

У Житомирській області чоловік, який знайшов та переробив гвинтівку, може сісти на 7 років
Кримінальну відповідальність понесе 45-річний житель Малинського району Житомирської області, якого працівники міліції викрили у незаконних ремонті та переробці вогнепальної зброї у власному домоволодінні.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«До будинку жителя с. КсаверівМалинського району правоохоронців привела перевірка інформації щодо можливого незаконного зберігання господарем зброї та боєприпасів. Чоловік дозволив міліціонерам оглянути його домоволодіння. В одній з кімнат будинку було виявлено та вилучено гвинтівку «Мосіна» та 6 набоїв до неї. За словами господаря, він знайшов зброю під час проведення любительських археологічних розкопок неподалік села», – йдеться у повідомленні.
Окрім того, правоохоронці встановили, що чоловік не просто незаконно зберігав небезпечну знахідку, але й за місцем проживання провів заміну прикладу зброї та чищення її механізмів та набоїв.
Як повідомив т.в.о. начальника Малинського МВ УМВС Сергій Фадєєв, вилучені предмети направлені на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч.1 ст.263-1 (Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або незаконне виготовлення бойових припасів) Кримінального кодексу України. Чоловікові офіційно оголошено про підозру у вчиненні протиправних дій.
За чинним законодавством йому може загрожувати позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"