Последние новости
Главная / Новости / Житомирські студенти поспілкувалися з американськими журналістами — Новости Житомира

Житомирські студенти поспілкувалися з американськими журналістами — Новости Житомира

Житомирські студенти поспілкувалися з американськими журналістами
Житомирські студенти поспілкувалися з американськими журналістами Сьогодні, 14:41 Днями журналісти американського телеканалу WSIL-TV (США, Штат Іллінойс, місто Картервіль) завітали до Житомирського державного університету імені Івана Франка.
Про це повідомляють на сайті навчального закладу.
Зі студентами-журналістами ЖДУ ім. І. Франка, які навчаються на спеціальності «Видавнича справа та редагування» та «Реклама та зв’язки з громадськістю», спілкувалися Майк Снаффер – головний редактор (Mike Snuffer, News DIrector), Джеред Робертс – головний оператор (Jared Roberts, chief photographer) та Анна Джайлз – репортер (Anna Giles, news reporter).
Під час зустрічі гості розповідали студентам про сучасний стан американської тележурналістики, відмінності української та американської журналістики.
Зокрема головний редактор WSIL-TV Майк Снаффер зауважив, що існують відмінності в культурі, висвітленні урядових подій, доступі до інформації. Також Майк Снаффер акцентував на закритості української судової системи, що для США не типово.
Репортер Анна Джайлз ділилася зі студентами особливостями «пригодницького журналізму»: шляхами пошуку журналістом теми, коли в місті подієве затишшя. Також гостя розповідала, що більшу частину професії журналіста в Америці опановують на практиці і можуть обирати дві професії одразу. Найчастіше в США майбутні журналісти вивчають ще й міжнародні відносини, медицину, економіку. Це в подальшому дає їм змогу спеціалізуватися на цих питаннях. Ще Анна Джайлз розповіла, що у вишах США, які готують журналістів, багато юридичних предметів та дисциплін, присвячених технічним аспектам в майбутній діяльності.
Головний оператор WSIL-TV більше звернув увагу на морально-етичні аспекти в роботі американських журналістів та необхідність журналістської освіти для професії.
«Навіть айфон – професійна річ, на яку можна знімати. Але потрібен журналістський погляд, щоб правильно подати інформацію, щоб люди побачили картинку повністю, а не якийсь окремий фрагмент», – акцентував оператор Джеред Робертс.
На завершення спілкування з американськими журналістами з телеканалу WSIL-TV (Штат Іллінойс, місто Картервіль) студенти ЖДУ ім. І. Франка цікавилися смішними ситуаціями в журналістській роботі, контентом телеканалу та джерелами інформації для висвітлення подій в Україні.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома Сьогодні, 11:38 У с. Сусли Новоград-Волинського району ввечері 10 вересня виникла пожежа в дерев’яному сараї. Займання господарському приміщенні біля будинку виявили господарі та одразу повідомили про це надзвичайників. Співробітникам ДСНС вдалося оперативно впоратися зі стихією та від знищення палаючу будівлю. Вогнем знищено 0,3 тонни соломи, що знаходилась