Последние новости
Главная / Новости / Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства — Новости Житомира

Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства — Новости Житомира

Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства
Американські журналісти Майк Снаффер, Анна Джайлз та Джеред Робертс з телеканалу WSIL приїхали до Житомира за програмою медіа партнерства UMPP, яка фінансується Державним департаментом США і адмініструється організацією IREX.
У липні та серпні цього року журналісти їздили в штат Іллінойс і знайомилися з роботою колег з місцевого телеканалу WSIL.
Головний редактор телеканалу Майк Снаффер та репортер Анна Джайлз в інтерв’ю розповіли про свій візит до Житомира, відмінності у роботі медіа в Україні та США, а також про поїздку на військовий полігон та спілкування з українськими чиновниками.
Фото Андрія Дідківського

Интересное

На Житомирщині закінчилась заборона на лов раків — Новости Житомира

На Житомирщині закінчилась заборона на лов раків Сьогодні, 16:42 Житомиррибоохорона нагадує, що 05 вересня 2015 року закінчилась заборона на лов раків у водоймах області. Та це не означає вседозволеність! Любителям ловлі раків слід пам’ятати основні правила «раколовства»:– дозволяється ручне збирання раків, вилов їх раколовкою – «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не