Последние новости
Главная / Новости / Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства — Новости Житомира

Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства — Новости Житомира

Американські журналісти приїхали до житомирських колег в рамках проекту медіа партнерства
Американські журналісти Майк Снаффер, Анна Джайлз та Джеред Робертс з телеканалу WSIL приїхали до Житомира за програмою медіа партнерства UMPP, яка фінансується Державним департаментом США і адмініструється організацією IREX.
У липні та серпні цього року журналісти їздили в штат Іллінойс і знайомилися з роботою колег з місцевого телеканалу WSIL.
Головний редактор телеканалу Майк Снаффер та репортер Анна Джайлз в інтерв’ю розповіли про свій візит до Житомира, відмінності у роботі медіа в Україні та США, а також про поїздку на військовий полігон та спілкування з українськими чиновниками.
Фото Андрія Дідківського

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"