Последние новости
Главная / Новости / Влада запевняє, що зарплата бюджетникам та соціальні виплати в Житомирській області виплачуються вчасно | Новости Житомира

Влада запевняє, що зарплата бюджетникам та соціальні виплати в Житомирській області виплачуються вчасно | Новости Житомира

Заборгованості по соціальних виплатах та зарплатах бюджетникам в Житомирській області немає.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.
За повідомленням департаменту фінансів облдержадміністрації, фінансова ситуація в Житомирській області є стабільною та прогнозованою. Доказом цьому є те, що за підсумками січня-лютого 2014 року в області немає заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.
Окрім цього, своєчасно нараховується допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасова державна допомога дітям. На відповідну статтю бюджету у 2014 році в Житомирській області передбачено субвенцію на суму 1 601,6 млн. грн., що в 1,2 рази більше, ніж у минулому році.
Наразі райміськуправліннями праці та соціального захисту населення області в установленому порядку завершується виплата державної допомоги за І період березня цього року на загальну суму 108,3 млн. грн. за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, яка надійшла 5 березня.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"