Последние новости
Главная / Новости / У зоні АТО Білозір заспівала для бійців 30-ї бригади. ФОТО — Новости Житомира

У зоні АТО Білозір заспівала для бійців 30-ї бригади. ФОТО — Новости Житомира

У зоні АТО Білозір заспівала для бійців 30-ї бригади. ФОТО
Під час візиту до зони проведення антитерористичної операції Оксана Білозір 22 вересня виступила з чудовою концертною програмою перед військовослужбовцями 30-ї бригади.
Співачка виконала ряд відомих народних пісень і власних популярних композицій, а також висловила слова щирої вдячності та підтримки захисникам Батьківщини.
Про це повідомляють у соцмережі на сторінці
«За один день було організовано чотири творчих зустрічі у різних населених пунктах Донецької області. Це були яскраві концерти.
До заходу жваво долучились місцеві мешканці. Усі отримали масу задоволення від виконання відомих музичних творів та безпосереднього спілкування із Оксаною.
Також медична рота отримала допомогу у вигляді дуже необхідних медичних препаратів», – йдеться у повідомленні.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"