Последние новости
Главная / Новости / У зоні АТО Білозір заспівала для бійців 30-ї бригади. ФОТО — Новости Житомира

У зоні АТО Білозір заспівала для бійців 30-ї бригади. ФОТО — Новости Житомира

У зоні АТО Білозір заспівала для бійців 30-ї бригади. ФОТО
Під час візиту до зони проведення антитерористичної операції Оксана Білозір 22 вересня виступила з чудовою концертною програмою перед військовослужбовцями 30-ї бригади.
Співачка виконала ряд відомих народних пісень і власних популярних композицій, а також висловила слова щирої вдячності та підтримки захисникам Батьківщини.
Про це повідомляють у соцмережі на сторінці
«За один день було організовано чотири творчих зустрічі у різних населених пунктах Донецької області. Це були яскраві концерти.
До заходу жваво долучились місцеві мешканці. Усі отримали масу задоволення від виконання відомих музичних творів та безпосереднього спілкування із Оксаною.
Також медична рота отримала допомогу у вигляді дуже необхідних медичних препаратів», – йдеться у повідомленні.

Интересное

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», — народний депутат Юрій Павленко — Новости Житомира

«Ситуацію навколо Житомирського обласного центру крові вивчатиме експертна комісія», – народний депутат Юрій Павленко Сьогодні, 15:39 Питання про реорганізацію обласного центру крові не одноразово порушувалося сьогодні в сесійній залі, хоча й не було внесене до порядку денного. Депутати занепокоєні тим, що стратегічно важливий заклад охорони здоров’я планують передати в руки приватній компанії, від якої залежатиме