Последние новости
Главная / Новости / Кілька тисяч житомирян стали учасниками «Культурної версії» святкування Дня міста — Новости Житомира

Кілька тисяч житомирян стали учасниками «Культурної версії» святкування Дня міста — Новости Житомира

Кілька тисяч житомирян стали учасниками «Культурної версії» святкування Дня міста
Проект «День міста. Культурна версія» 10 вересня вже у Житомирі. Глядачами стали тисячі людей, які з року в рік приходять, щоб подивитися довгоочікуване шоу.
Цього року свято відбулося за підтримки першого заступника міського голови Житомира Сергія Сухомлина.
«Це вже четверта культурна версія і цей проект виник в той час, коли день міста, відзначався наступним чином: керівництво міста та області стояло на сцені і все місто проходило під сценою і поздоровляло керівників днем міста. Ми тоді вирішили поміняти формат. Ми хотіли дати таку культурну складову і тоді був обраний формат: це обов’язково вуличний театр, це обов’язково симфонічна музика і цього року у нас ще є всім відома співачка Джамалла, яка, я думаю, прикрасить це свято, прикрасить день міста і дасть приплив емоцій позитивних житомирянам», – зазначив Сергій Сухомлин.
На виступ до Житомира з’їхалися кращі артисти з усієї України. Незмінний режисер «Культурної версії» Петро Авраменко зробив усе можливе, аби виправдати очікування житомирян.
«Як на мене, поєднання досить цікаве, тому що ми тут бачимо і театр, ми тут бачимо і дійство, але шоу не заради шоу, а дійство, яке несе в собі думку. Складність в тому, що у нас на це про все 1 день репетиційний», – розповідає Авраменко.
Вистава від львівського театру «Воскресіння», театральний пролог у виконанні акторів Житомирського музично-драматичного театру імені Кочерги, світові музичні кіношедеври від одного з кращих європейських оркестрів LORDS OF THE SOUND не залишили житомирян байдужими.
«Це чудове святкування було б неможливе без наших хлопців, без нашої 95-ї бригади, які сьогодні на Сході країни захищають нас. Тому я пропоную вшанувати хвилиною мовчання всіх тих героїв, які віддали своє життя за нашу з вами свободу, за незалежність України», – звернувся до громади Сергій Сухомлин.
Ушанувавши героїв, житомиряни виконали державний гімн України. Глядачі «Культурної версії» поставили високу оцінку святу, організатори ж пообіцяли і надалі продовжувати традицію культурного святкування дня міста.
Фоторепортаж «День міста. Культурна версія» дивіться

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"