Последние новости
Главная / Новости / Житомирські школярі отримали подарунки від депутата міськради Олега Самчука — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали подарунки від депутата міськради Олега Самчука — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали подарунки від депутата міськради Олега Самчука
Житомирські школярі отримали подарунки від депутата міськради Олега Самчука Сьогодні, 11:24 Сьогодні, 1 вересня, житомирські школярі повертаються за парти. Із самого ранку на вулицях міста незвично людно. Після канікул та відпусток заклопотані батьки поспішають разом зі своїми донечками й синочками до школи. Яскраві патріотичні бантики, вишиванки, шкільні форми, нові портфелики та букети осінніх квітів заполонили подвір’я всіх навчальних закладів. Засмаглі, життєрадісні та навіть трохи розгублені дітлахи розпочинають навчання. Для них День знань – це справжнє свято, наповнене новими враженнями, очікуваннями та настановами батьків і вчителів.
Перший дзвінок пролунав сьогодні і в загальноосвітній школі №19 м. Житомира. Цьогоріч навчальний заклад гостинно приймає 150 першачків. На День знань у цю школу завітав депутат міської ради Олег Самчук. Вже традиційно, на початку і в кінці навчального року Олег Григорович відвідує житомирські школи та дарує подарунки. Із 2010 року депутат міськради опікується школами №6, №19, №36 та дитячими садочками №21, №40, №59, №69.
Цього разу на свято знань Олега Самчука запросила директор ЗОШ №19 Лариса Білоконь. Депутат вирішив зробити приємне учням та вчителям. Він подарував школі спортивний інвентар та папір.
«Передав школі те, чого постійно не вистачає. Для того, щоб дітки розвивалися фізично і були здоровими, їм потрібен спортивний інвентар. А вчителі мають друкувати на папері цікаві завдання для уроків. Це скромний подарунок, який точно не буде припадати пилом і принесе користь», – переконаний Олег Самчук.
Лариса Білоконь розповідає: «Олег Григорович – це давній друг нашої школи. Він знає всі наші проблеми і нагальні потреби. Ми разом ще із 2010 року багато чого зробили для навчального закладу. Олег Григорович допоміг нам замінити вікна та двері у спортивному залі та встановити прожектори по всьому периметру. Окрім цього, завдяки його сприянню, в нас гарно освітлюється актова зала та став комфортним вестибюль».
Директор стверджує, що завдяки небайдужим людям у школі вдається створити такі умови, щоб дітям було зручно, безпечно і цікаво.
У цій школі дітей навчають бути вдячними. У вестибюлі стоїть дерев’яна скринька, до якої всі небайдужі можуть кинути гроші для підтримки бійців 95-ї бригади.
За словами Олега Самчука, допомогу громадянам, які до нього звертаються, та навчальним закладам міста він надає за кошти, що виділяються на виконання депутатських повноважень. «Якщо мудро розподілити ці гроші, то можна зробити багато добрих справ і підтримати тих, хто цього найбільше потребує», – каже депутат міськради.
Своїх синів-школярів Владислава та Миколу Олег Самчук привітав із Днем знань вранці. Через завантажений графік роботи тато не зміг разом із ними піти до школи. Зате подарував радість багатьом учням ЗОШ №19, які вже не з нетерпінням чекають на перший урок фізкультури.
[
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"