Последние новости
Главная / Новости / У райцентрі Житомирської області замість встановлення пам’ятника Шевченку заплатять борг за продукти для дитсадка — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області замість встановлення пам’ятника Шевченку заплатять борг за продукти для дитсадка — Новости Житомира

У райцентрі Житомирської області замість встановлення пам’ятника Шевченку заплатять борг за продукти для дитсадка
У райцентрі Житомирської області замість встановлення пам’ятника Шевченку заплатять борг за продукти для дитсадка Сьогодні, 11:14 Днями до Баранівської міської ради звернувся із заявою приватний підприємець, він просить місто погасити заборгованість за поставку продуктів харчування у дошкільний навчальний заклад «Сонечко».
Про це повідомляє сайт Баранівської міської ради.
«Склалося так, що на 1 серпня 2015 року заборгованість за продукти харчування по дошкільному навчальному закладу «Сонечко» складає 87,3 тис. грн. Приватний підприємець звернувся до міського голови із заявою у якій просить погасити борг, тому що постачання буде припинено шляхом розірвання договору. До кінця року недостатність фінансування ДНЗ «Сонечко» становить 467917 грн, Будинку дитячої творчості – 200000 грн. Всього: 667917 грн. Дітей потрібно годувати, проводити навчально – виховний процес. Ми стали заручниками цієї ситуації і на місцевому рівні маємо вирішувати такі проблеми. Потрібно забезпечити безперебійну роботу даних закладів. Тому було підписано розпорядження про те, що кошти у розмірі 150000 грн, які мали бути спрямовані на пам’ятник Тарасу Шевченку, будуть розподілені на фінансування ДНЗ «Сонечко» та Будинку дитячої творчості», – йдеться у повідомленні.
Міська рада й надалі при наявності перевиконання бюджету буде виділяти кошти на фінансування даних закладів.
Голова бюджетної комісії Василь Ніколайчук сказав, що на його думку це правильне рішення тому що заклади дошкільної та позашкільної освіти, культури повинні фінансуватися і висловив надію, що на допомогу прийде районний бюджет.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"