Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі депутати міської ради виділили земельні ділянки учасникам АТО — Новости Житомира

У Житомирі депутати міської ради виділили земельні ділянки учасникам АТО — Новости Житомира

У Житомирі депутати міської ради виділили земельні ділянки учасникам АТО
17 вересня 2015 року, під час засідання п’ятдесят першої (позачергової) сесії Житомирської міської ради 37 депутатів міської ради підтримали рішення щодо надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, які приймали участь у антитерористичні операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні. Відповідно до даного рішення надано земельні ділянки родинам чотирьох загиблих учасників АТО.
Про це інформує управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
Також за пропозицією в.о. міського голови Л.В. Цимбалюк прийнято рішення щодо надання уповноваженим виконавчим органам міської ради в особі управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища та управління регулювання земельних відносин міської ради дозволу на виготовлення детального плану території та розроблення проектів землеустрою з відведення земельних ділянок за адресами набережна Крошенська, пров. 5 Щорса, пров. 2 Тургєнєва, вул. Світинська для учасників АТО та сімей загиблих.
Іншим своїм рішенням депутати затвердили проекти землеустрою та передали земельні ділянки у власність 7 учасникам АТО, які отримали поранення під час виконання службових обов’яків.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"