Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина у лідерах по шостій хвилі мобілізації — Новости Житомира

Житомирщина у лідерах по шостій хвилі мобілізації — Новости Житомира

Житомирщина у лідерах по шостій хвилі мобілізації
Житомирщина у лідерах по шостій хвилі мобілізації Сьогодні, 12:26 на Житомирщині завершилася шоста хвиля мобілізації. За статистикою Міністерства оборони, по Україні загалом літню мобілізацію вдалося виконати на 50-60%, але в армії не дають цьому негативних оцінок.
Міноборони констатує, що 2,5 тисячі чоловіків прийшли добровольцями. Разом із тим щодругий призовник ухилився від армії. На півтори тисячі відкрили кримінальні провадження.
Лідерами з призову стали Дніпропетровська, Вінницька, Хмельницька, Житомирська області та Волинь. А от регіони-аутсайдери виконили завдання орієнтовно на 30%.

Интересное

19 августа житомирян приглашают на фестиваль «Песенный Спас» — Новости Житомира

19 августа в Житомире, в реконструированном летнем театре городского парка культуры и отдыха «Ракушка», пройдет фестиваль имени Владимира Шинкарука с символическим названием «Песенный Спас». Об этом «Журналу Житомира» рассказали в пресс-службе облгосадминистрации.   Программа фестиваля: 16:00 – Выставки, мастер-классы. 19:00 – Гала-концерт. Ведущая гала-концерта Заслуженная артистка Украины Ирина Шинкарук. Участники: народные артисты Украины Нина Матвиенко, Анатолий