Последние новости
Главная / Новости / Житомирщина у лідерах по шостій хвилі мобілізації — Новости Житомира

Житомирщина у лідерах по шостій хвилі мобілізації — Новости Житомира

Житомирщина у лідерах по шостій хвилі мобілізації
Житомирщина у лідерах по шостій хвилі мобілізації Сьогодні, 12:26 на Житомирщині завершилася шоста хвиля мобілізації. За статистикою Міністерства оборони, по Україні загалом літню мобілізацію вдалося виконати на 50-60%, але в армії не дають цьому негативних оцінок.
Міноборони констатує, що 2,5 тисячі чоловіків прийшли добровольцями. Разом із тим щодругий призовник ухилився від армії. На півтори тисячі відкрили кримінальні провадження.
Лідерами з призову стали Дніпропетровська, Вінницька, Хмельницька, Житомирська області та Волинь. А от регіони-аутсайдери виконили завдання орієнтовно на 30%.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"