Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі учнів та батьків 1 вересня закликають долучитися до акції «Допомога замість квітів» — Новости Житомира

У Житомирі учнів та батьків 1 вересня закликають долучитися до акції «Допомога замість квітів» — Новости Житомира

У Житомирі учнів та батьків 1 вересня закликають долучитися до акції «Допомога замість квітів»
1 вересня у Житомирі, під час проведення свята «Першого дзвоника», Благодійний фонд «Гармонія Милосердя», за підтримки міського відділу освіти, проводитиме акцію «Допомога замість квітів».
Про це розповіли організатори благодійної акції.
«Метою акції є допомога нашим героям у зону АТО. Замість квітів, які вже через декілька днів тоннами будуть викинуті на смітник, принести до школи чай або каву (розчинну), воду, миючі засоби, пральний порошок, приладдя для гоління, вологі серветки, теплі шкарпетки. Це те, що зараз конче потрібно нашим воякам», – йдеться у повідомленні.
Благодійний фонд планує, що міське управління освіти допоможе їм організувати збір необхідних речей для бійців, які зараз знаходяться в АТО.

Интересное

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:15 Протягом доби – 4 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: просп. Миру, 21; 51, вул. Корабельна (цукропром), Малинська (АЗС). Ремонтуватимуться: засувки – вул. Перемоги, 54, Б. Тена, 96; пожежний гідрант – вул. Шевченка – Мануїльського. За