Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі всі без винятку учасники «Параду візочків» отримали подарунки від спонсорів — Новости Житомира

У Житомирі всі без винятку учасники «Параду візочків» отримали подарунки від спонсорів — Новости Житомира

У Житомирі всі без винятку учасники «Параду візочків» отримали подарунки від спонсорів  
Як повідомлялося, в Житомирі у День міста, 12 вересня, відбувся видовищний .
Організатор свята – Центр раннього розвитку «Школа Понарошку» – висловлює вдячність спонсорам цього заходу.
«Парад колясок» підтримали та підготували подарунки переможцям і усім учасникам: супермаркет панчішно-шкарпеткових виробів «ПАНЧОХА UA»; яскравий, гарячий, веселий Чілі Бар; магазин дитячих розвиваючих іграшок «Маленький Сократ»; компанія «Нові вікна», спеціалізований магазин шпалер – «Статус»; МФК «ФОРЦА» – Футзальний клуб; Інтернет-магазин національної символіки UApatriot.com; рекламно – виробнича агенція «Мадагаскар»; виробниче підприємство MyPrint; салон засмаги Гармонія; Інтернет портал Geometria; Радіо Клуб; компанія Інформбюро; «20 хвилин»; Телеканал СК1 та інтернет-видання .
Найяскравіші екіпажі отримали цінні подарунки: 10 сертифікатів від супермаркету панчішно-шкарпеткових виробів «ПАНЧОХА UA» номіналом 300 грн., 4 сертифікати від компанії «Нові вікна» номіналом по 500 грн., 10 сертифікатів від магазину дитячих розвиваючих іграшок «Маленький Сократ» номіналом 200 грн, 3 сертифікати номіналом 500 грн. та 9 номіналом 300 грн. від Чілі Бару, 2 сертифікати на сімейну фото сесію номіналом 500 грн. від GOODFRAME.PRO, 2 величезні упаковки памперсів та 2 упаковки серветок від ТМ «Huggies», а також 5 толокарів, 2 самокати, 3 велобіги, 2 набори дитячого посуду, дитячий годинник, 2 набори дитячої косметики, 5 парасоль, 22 м’ячі, 40 «живих» зошитів, 30 квитків у ляльковий театр, 50 квитків в кінотеатр Україна, великий прапор України, 2 подушечки з українською символікою, книжку про Україну; діти, які приймають участь в параді усі роки, починаючи з першого (а таких було 6), отримали чудові чашки з надписом «Парад колясок 2015». КОЖЕН учасник був обдарований призом. І за це дякуємо усім нашим партнерам.
Організатор свята ЦРР «Школа Понарошку» дякує усім конкурсантам за участь у п’ятому Житомирському параді колясок і вітає переможців!
Учасники – ви всі молодці!!!!!! Ви подарували глядачам море емоцій!!! Бажаємо більше ідей для творчості, і щоб дітки завжди були здорові і усміхнені!!!
“>
“>
“>
“>
“>
«Школа Понарошку»

Интересное

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома Сьогодні, 11:38 У с. Сусли Новоград-Волинського району ввечері 10 вересня виникла пожежа в дерев’яному сараї. Займання господарському приміщенні біля будинку виявили господарі та одразу повідомили про це надзвичайників. Співробітникам ДСНС вдалося оперативно впоратися зі стихією та від знищення палаючу будівлю. Вогнем знищено 0,3 тонни соломи, що знаходилась