Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі всі без винятку учасники «Параду візочків» отримали подарунки від спонсорів — Новости Житомира

У Житомирі всі без винятку учасники «Параду візочків» отримали подарунки від спонсорів — Новости Житомира

У Житомирі всі без винятку учасники «Параду візочків» отримали подарунки від спонсорів  
Як повідомлялося, в Житомирі у День міста, 12 вересня, відбувся видовищний .
Організатор свята – Центр раннього розвитку «Школа Понарошку» – висловлює вдячність спонсорам цього заходу.
«Парад колясок» підтримали та підготували подарунки переможцям і усім учасникам: супермаркет панчішно-шкарпеткових виробів «ПАНЧОХА UA»; яскравий, гарячий, веселий Чілі Бар; магазин дитячих розвиваючих іграшок «Маленький Сократ»; компанія «Нові вікна», спеціалізований магазин шпалер – «Статус»; МФК «ФОРЦА» – Футзальний клуб; Інтернет-магазин національної символіки UApatriot.com; рекламно – виробнича агенція «Мадагаскар»; виробниче підприємство MyPrint; салон засмаги Гармонія; Інтернет портал Geometria; Радіо Клуб; компанія Інформбюро; «20 хвилин»; Телеканал СК1 та інтернет-видання .
Найяскравіші екіпажі отримали цінні подарунки: 10 сертифікатів від супермаркету панчішно-шкарпеткових виробів «ПАНЧОХА UA» номіналом 300 грн., 4 сертифікати від компанії «Нові вікна» номіналом по 500 грн., 10 сертифікатів від магазину дитячих розвиваючих іграшок «Маленький Сократ» номіналом 200 грн, 3 сертифікати номіналом 500 грн. та 9 номіналом 300 грн. від Чілі Бару, 2 сертифікати на сімейну фото сесію номіналом 500 грн. від GOODFRAME.PRO, 2 величезні упаковки памперсів та 2 упаковки серветок від ТМ «Huggies», а також 5 толокарів, 2 самокати, 3 велобіги, 2 набори дитячого посуду, дитячий годинник, 2 набори дитячої косметики, 5 парасоль, 22 м’ячі, 40 «живих» зошитів, 30 квитків у ляльковий театр, 50 квитків в кінотеатр Україна, великий прапор України, 2 подушечки з українською символікою, книжку про Україну; діти, які приймають участь в параді усі роки, починаючи з першого (а таких було 6), отримали чудові чашки з надписом «Парад колясок 2015». КОЖЕН учасник був обдарований призом. І за це дякуємо усім нашим партнерам.
Організатор свята ЦРР «Школа Понарошку» дякує усім конкурсантам за участь у п’ятому Житомирському параді колясок і вітає переможців!
Учасники – ви всі молодці!!!!!! Ви подарували глядачам море емоцій!!! Бажаємо більше ідей для творчості, і щоб дітки завжди були здорові і усміхнені!!!
“>
“>
“>
“>
“>
«Школа Понарошку»

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"