Последние новости
Главная / Новости / Екологи нарахували 2,6 млн грн збитків за 403 незаконно зрізаних дерева у Житомирській області — Новости Житомира

Екологи нарахували 2,6 млн грн збитків за 403 незаконно зрізаних дерева у Житомирській області — Новости Житомира

Екологи нарахували 2,6 млн грн збитків за 403 незаконно зрізаних дерева у Житомирській області
В Олевському районі Житомирської області невідомі незаконно зрізали 403 дерева.
Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
«Працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з працівниками слідчого відділу прокуратури Житомирської області, управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Житомирській області в Олевському районі на території лісогосподарських підприємств виявлено місця незаконних порубок дерев. Під час проведення огляду місць вчинення правопорушень складено польові перелікові відомості незаконно зрубаних дерев різних порід, а саме: сосна, береза, осика, клен, дуб, вільха, граб», – йдеться у повідомленні.
Інспектори з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області провели розрахунок шкоди, заподіяної лісу, що становить 2 млн. 605 тис. 979 грн., – повідомляють екологи.
Для проведення оперативно-розшукових дій з метою встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності матеріали направлено до прокуратури Житомирської області.
Як повідомляв , у липні 2015 року в лісі під Коростенем затримали лісорубів, які встигли .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"