Последние новости
Главная / Новости / Екологи нарахували 2,6 млн грн збитків за 403 незаконно зрізаних дерева у Житомирській області — Новости Житомира

Екологи нарахували 2,6 млн грн збитків за 403 незаконно зрізаних дерева у Житомирській області — Новости Житомира

Екологи нарахували 2,6 млн грн збитків за 403 незаконно зрізаних дерева у Житомирській області
В Олевському районі Житомирської області невідомі незаконно зрізали 403 дерева.
Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.
«Працівниками Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з працівниками слідчого відділу прокуратури Житомирської області, управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Житомирській області в Олевському районі на території лісогосподарських підприємств виявлено місця незаконних порубок дерев. Під час проведення огляду місць вчинення правопорушень складено польові перелікові відомості незаконно зрубаних дерев різних порід, а саме: сосна, береза, осика, клен, дуб, вільха, граб», – йдеться у повідомленні.
Інспектори з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області провели розрахунок шкоди, заподіяної лісу, що становить 2 млн. 605 тис. 979 грн., – повідомляють екологи.
Для проведення оперативно-розшукових дій з метою встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності матеріали направлено до прокуратури Житомирської області.
Як повідомляв , у липні 2015 року в лісі під Коростенем затримали лісорубів, які встигли .

Интересное

На Житомирщині закінчилась заборона на лов раків — Новости Житомира

На Житомирщині закінчилась заборона на лов раків Сьогодні, 16:42 Житомиррибоохорона нагадує, що 05 вересня 2015 року закінчилась заборона на лов раків у водоймах області. Та це не означає вседозволеність! Любителям ловлі раків слід пам’ятати основні правила «раколовства»:– дозволяється ручне збирання раків, вилов їх раколовкою – «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не