Последние новости
Главная / Новости / Житомирський студент розповів, з якими піснями поїде на фестиваль «Червона рута» — Новости Житомира

Житомирський студент розповів, з якими піснями поїде на фестиваль «Червона рута» — Новости Житомира

Житомирський студент розповів, з якими піснями поїде на фестиваль «Червона рута»
Фінал ХІV Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» цьогоріч проведуть в Маріуполі з 18 по 20 вересня, Житомирську область представлятимуть 4 переможці за результатами відбору.
Про це повідомляє прес-служба Житомирського державного технологічного університету.
«У Житомирі в грудні 2014 року за результатами відбору, який проходив у Житомирському державному технологічному університеті, на фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», серед 45 учасників визначили 4 переможців. Згідно з рішенням судійської ради на чолі з виконавчим директором фестивалю «Червона Рута» Мирославом Мельником переможцями стали житомиряни Марія Котенко, Артур Корніюк й Анна Шахбарян, а також баранівський гурт «Мулен Руж», – йдеться у повідомленні.
Разом з тим, до складу резервістів зараховані Мельницька Юлія, Котвіцька Ангеліна, Кравчук Євген, Федорів Мирослава, Заліщук Анастасія, Кресько Валентина, Запольська Вікторія, гурт «Три мости», Ватаг Леся, Давиденко Захар, Примак Діана.
«За два дні до старту фестивалю нам вдалося поспілкуватися з Артуром Корніюком. Виявилося, що хлопець народився на Закарпатті, а виріс і закінчив школу вже на Вінниччині», – зазначають у прес-службі ЖДТУ.
Нині він навчається на третьому курсі факультету інформаційно-комп’ютерних технологій Житомирського державного технологічного університету і відповідно на «Червоній руті» представлятиме саме наш регіон.
«Готуватися до фіналу почав одразу ж після відбіркового етапу. Мені весь час допомагали друзі та рідні, а також безпосередньо керівник студентського ансамблю «Акорд», учасником якого я є, Любов Голуб. Крім цього, дуже вдячний за підтримку завідуючому студентським центром ЖДТУ Сергію Колядюку. На конкурс підготував три композиції – «За Україну», «Єдина» і пісню «Дивак», яка вирізняється своєю оригінальністю. Фестиваль буде проводитися у прифронтовому місті, але мене це не лякає, адже зі своїм гуртом «ORION» давали концерти на полігонах та в зоні АТО. Також чи не щотижня проводимо благодійні концерти, під час яких збираємо кошти на підтримку бійців. Власне, цей гурт існує 10 років, але на фестиваль я їду як сольний виконавець. Поки намагаюся поєднувати творчість і навчання. В університеті до цього ставляться добре і навіть на конкурс мені оформлюють відрядження, компенсуючи кошти на проїзд і проживання. Друзі та одногрупники дуже підтримують, бажають перемогти і отримати задоволення від участі», – розповідає Артур Корніюк.
Хлопець відзначає, що поки у нього не багато планів – здобути освіту за обраною спеціальністю, адже радіолектронікою та комп’ютерами «хворіє» з дитинства. Разом з тим, він співає, грає на гітарі й очолює гурт, тож у житті знаходить місце і для навчання, і для творчості. «Червона рута» для хлопця – це хороша можливість заявити про себе, познайомитися із талановитою українською молоддю та випробувати свої можливості. Не скористатися таким шансом, хоч і будучи студентом технологічного вузу, просто буде несправедливо по відношенню до себе.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"