Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі міська влада привітала немовлят, які народилися в День міста — Новости Житомира

У Житомирі міська влада привітала немовлят, які народилися в День міста — Новости Житомира

У Житомирі міська влада привітала немовлят, які народилися в День міста
Представники Житомирської міської ради 13 вересня привітали новонароджених житомирян в обласному перинатальному центрі та міській лікарні №1.
Мамам немовлят вручили вітальні листівки та комплекти предметів першої необхідності.
«Дня народження міста не буває без Дня народження дітей. Саме тому, що родяться діти ми існуємо, розвиваємося і живемо. Я хочу побажати нам усім здоров’я, благополуччя, якомога більш здорових і гарних дітей. Миру, злагоди і спокою нам усім», – зазначила в.о. міського голови Любов Цимбалюк.
В міській лікаріні №1 в День міста народилось 10 хлопчиків та 7 дівчаток.
«Привітали 20 діток. 17 народжено було на День міста, але трьох народилося сьогодні зранку, то сьогодні також їх привітали. За весь рік в нашому роддомі прийняли 4000 пологів», – каже Тетяна Хоменко, завідувачка пологовим блоком.
В Обласному перинатальному центрі 12 вересня народилось 18 діток.
З представниками влади пологові відділення відвідала польська делегація з міста Плоцьк, який є містом-побратимом Житомира.
Як повідомляв , на вулиці Михайлівській вже в п’ятий раз відбувся .

Интересное

Житомирський водоканал повідомляє. — Новости Житомира

Житомирський водоканал повідомляє. Сьогодні, 09:15 Протягом доби – 4 вересня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації поривів та витоків води з водогінних мереж за адресами: просп. Миру, 21; 51, вул. Корабельна (цукропром), Малинська (АЗС). Ремонтуватимуться: засувки – вул. Перемоги, 54, Б. Тена, 96; пожежний гідрант – вул. Шевченка – Мануїльського. За