Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі міська влада привітала немовлят, які народилися в День міста — Новости Житомира

У Житомирі міська влада привітала немовлят, які народилися в День міста — Новости Житомира

У Житомирі міська влада привітала немовлят, які народилися в День міста
Представники Житомирської міської ради 13 вересня привітали новонароджених житомирян в обласному перинатальному центрі та міській лікарні №1.
Мамам немовлят вручили вітальні листівки та комплекти предметів першої необхідності.
«Дня народження міста не буває без Дня народження дітей. Саме тому, що родяться діти ми існуємо, розвиваємося і живемо. Я хочу побажати нам усім здоров’я, благополуччя, якомога більш здорових і гарних дітей. Миру, злагоди і спокою нам усім», – зазначила в.о. міського голови Любов Цимбалюк.
В міській лікаріні №1 в День міста народилось 10 хлопчиків та 7 дівчаток.
«Привітали 20 діток. 17 народжено було на День міста, але трьох народилося сьогодні зранку, то сьогодні також їх привітали. За весь рік в нашому роддомі прийняли 4000 пологів», – каже Тетяна Хоменко, завідувачка пологовим блоком.
В Обласному перинатальному центрі 12 вересня народилось 18 діток.
З представниками влади пологові відділення відвідала польська делегація з міста Плоцьк, який є містом-побратимом Житомира.
Як повідомляв , на вулиці Михайлівській вже в п’ятий раз відбувся .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"