Последние новости
Главная / Новости / У Баранівці на День міста частуватимуть козацьким кулішем — Новости Житомира

У Баранівці на День міста частуватимуть козацьким кулішем — Новости Житомира

У Баранівці на День міста частуватимуть козацьким кулішем
21 вересня, у День Баранівки, у місті передбачається проведення низки заходів, зокрема, відбудеться урочиста хода, покладання квітів, святковий концерт, флешмоб, виставки та спортивні змагання. Про це повідомляє сайт Баранівської міської ради. Відповідно до плану заходів, святкування розпочнеться о 10:00 зі спортивних змагань у міському фізкультурно-оздоровчому комплексі та продовжиться за дві години на вулиці Соборній, де на дітлахів чекатимуть надувні батути, атракціони та “Козацький куліш”. О 14:00 відбудеться святкова хода від адмінбудинку міської ради до площі Волі, де пройде церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам та флешмоб за участю школярів. Після вітань та нагороджень свято продовжать: виступ оркестру духових інструментів, музичні привітання навчальних закладів міста, «Пісенний ювілейний вернісаж» за участю молодіжних гуртів та аматорських колективів міста та району, а пізно ввечері всі бажаючі зможуть потанцювати на дискотеці, яка і завершить програму святкування Дня міста. Програма святкування Дня міста Баранівки 21 вересня 2015 року (понеділок)
10:00 – спортивні заходи «Спорт єднає усіх» – міський ФОК імені В.Хоменка.
12:00 – Дитяче містечко надувних батутів, атракціонів та розваг – вул. Соборна.
13:00 – Святкова імпреза торгівельних закладів, підприємств міста та району, святкова трапеза «Козацький куліш» – вул. Соборна. 13:00 – «Мистецька алея»: виставка-ярмарок творчих робіт учнів та майстрів народної творчості – майданчик біля ресторану Бутон. 14:00 – 14:20 – Святкова хода від адмінбудинку міської ради до майдану Волі. 14:20 – 14:30 – Флешмоб «Єдина країна» за участю учнів міста. 14:30 – 16:00 – Відкриття свята. Урочисті вітання та нагородження. 16:00 – 16:30 – Виступ оркестру духових інструментів 10 «ТВУЗ» смт.Миропіль. 16:30 – 17:30 – «Тобі, Баранівко» музичні привітання навчальних закладів міста. 17:30 – 21:55 – «Пісенний ювілейний вернісаж» за участю гуртів: «Не журись» м.Полонне, «Чіп» смт.Володарськ-Волинський, «Танок» смт.Першотравенськ, «TWICE» м.Баранівка, «Мулен Руж» м.Баранівка та аматорських колективів міста та району. 22:00 – 24:00 – Дискотека «EXTRIM». Нагадаємо, на відзначення Дня міста Баранівка складає 100 тис. грн.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"