Последние новости
Главная / Новости / Колишній керівник патронатної служби тепер займається питаннями переселенців в Житомирській області — Новости Житомира

Колишній керівник патронатної служби тепер займається питаннями переселенців в Житомирській області — Новости Житомира

Колишній керівник патронатної служби тепер займається питаннями переселенців в Житомирській області
У Житомирській області з 1 вересня працює позаштатний радник Міністра соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб з АР Крим та сходу України.
«З першого вересня 2015 року розпочали свою роботу 27 радників з питань внутрішньо переміщених осіб, із них 25 – на регіональному рівні, 2 – на центральному. Усього було відібрано 27 кандидатів із більш ніж 120», – повідомляє сайт .
За інформацією сайту, Програма радників з питань вимушених переселенців започаткована Міністерством соціальної політики України, громадською ініціативою КримSOS і Міжнародною організацією Stabilization Support Services за підтримки Уряду Великої Британії. Програма покликана вирішувати ключові питання внутрішніх переселенців та інших незахищених спільнот у населених пунктах України.
Сайт надає контакти радників з питань переселенців, у Житомирській області це – Свірський Максим Сергійович. Його контакти: (097) 414-72-17, (093) 049-36-46, [email protected] Нагадаємо, Максим Свірський влітку цього року був ОДА. На сайті облдержадміністрації є інформація, що зараз цей відділ очолює Віра Рачковська-Долгих.
Максим Свірський (у верхньому ряду крайній зліва) на тренінг для позаштатних радників. Фото з сайту «КримSOS»

Интересное

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява Сьогодні, 11:21 Місто Коростишів відоме своїми корисними копалинами і кар’єрами. Водії знають його через трасу Київ-Чоп. А от місцеві жителі люблять місто вдень, а в темну пору доби воліють проводити час в затишних домівках. Справа в тім, що вечірні прогулянки вулицями протягом останніх десяти років залишаються екстремальною розвагою. Із