Последние новости
Главная / Новости / В Житомирі фінішували літні сільські спортивні ігри — Новости Житомира

В Житомирі фінішували літні сільські спортивні ігри — Новости Житомира

В Житомирі фінішували літні сільські спортивні ігри
5-6 вересня 2015 року на спортивних базах м. Житомира відбулися обласні літні сільські спортивні ігри Житомирщини 2015 року, де брали участь збірні команди із 14 районів області.
Команди змагалися в таких видах спорту: армспорт, волейбол (чол., жін.), гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, теніс настільний, шахи, перетягування канату.
Переможцями з армспорту стали спортсмени з Новоград-Волинського району. Друге місце – Ємільчинський район, третє місце – Любарський район.
У змаганнях з волейболу серед чоловічих команд сильнішими були волейболісти з Черняхівського району. Друге місце – Житомирський район, третє місце – Червоноармійський район.
У змаганнях серед жіночих команд з волейболу кращими були спортсменки з Ємільчинського району, друге місце – Житомирський район, третє місце – Новоград-Волинський район.
В гирьовому спорті перемогу здобули спортсмени з Житомирського району, друге місце – Радомишльський район, третє місце – Новоград-Волинський район.
У змаганнях з легкоатлетичного кросу перше місце посіли спортсмени з Коростишівського району, друге місце – Новоград-Волинський район, третє місце – Володар-Волинський район.
З тенісу настільного перше місце здобули спортсмени з Житомирського району, друге місце – Володар-Волинський район, третє місце – Коростенський район.
В змаганнях з шахів перше місце за Коростишівським районом, друге місце – Черняхівський район, третє місце – Новоград-Волинський район.
З перетягування канату сильнішими стали вже декілька років поспіль спортсмени з Житомирського району, друге місце – Любарський район, третє місце – Володар-Волинський район.
Змагання серед ветеранів Армспорт 1 місце – Новоград-Волинський район 2 місце – Житомирський район 3 місце – Коростенський район
Гирьовий спорт 1 місце – Житомирський район, Новоград-Волинський район 3 місце – Червоноармійський район
Перетягування канату 1 місце – Житомирський район 2 місце – Новоград-Волинський район 3 місце – Коростишівський район

Интересное

САД у Житомирській області замовить обслуговування своїх автівок у фірми, якою керував губернатор Машковський — Новости Житомира

Служба автомобільних доріг у Житомирській області Держагентства автомобільних доріг України визначилась з переможцем на обслуговування та ремонт власних автівок. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 21 серпня. Виграло торги житомирське Товариство з обмеженою відповідальністю “Полісся Моторс Груп”, що знаходиться за адресою: вул. Ватутіна, 170-а. Єдиним учасником торгів був житомирський ФОПівець Яворський Володимир, але запропонував