Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі презентували електронні сервіси системи державних закупівель — Новости Житомира

У Житомирі презентували електронні сервіси системи державних закупівель — Новости Житомира

У Житомирі презентували електронні сервіси системи державних закупівель
У Житомирі презентували електронні сервіси системи державних закупівель Сьогодні, 16:13 Презентаційна зустріч координаторів проекту системи державних закупівель «ProZorro» та зацікавлених органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій області відбулася 20 серпня в обласній раді.
Начальник сектору автоматизації департаменту регулювання державних закупівель Міністерства розвитку і торгівлі України Юрій Бугай розповів про систему електронних закупівель, повідомивши, що вона працює для забезпечення прозорості процесу закупівель та для усунення проявів корупції.
Щоб приєднатись до Prozorro (оголосити закупівлю, якщо Ви Замовник або запропонувати товари чи послуги, якщо Ви Постачальник), потрібно зареєструйтися на одному з торгівельних майданчиків, що вже приєднались до проекту: «E-tender», «Newtend», «Prom.ua», «Publicbid», «SwartTender», «Держзакупівлі онлайн».
Під час презентації проекту директори зазначених майданчиків розповідали про свою роботу, наголошуючи на тому, що всі вони разом є єдиною командою. Адже після оголошення аукціону кожен майданчик передає інформацію в Центральну базу даних Prozorro (ЦБД), і через ЦБД інформація дублюється на всіх майданчиках.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"