Последние новости
Главная / Новости / Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента  
11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців.
За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів покриття мережею компанії перевищило 70%. Успішно почав роботу з підключення абонентів центр обслуговування абонентів в м. Черняхів. ТОВ «ФРІНЕТ» – єдиний провайдер у регіоні, який здійснює підключення абонентів у приватному секторі за технологією FTTH (оптика в дім) як на території міста, так і в найближчих населених пунктах.
Основну увагу компанія приділяє обслуговуванню абонентів. Для цього розгорнуто Call-центр, цілодобово працюють технічна підтримка та служба моніторингу мережі, створено відділ контролю якості, регулярно розширюється спектр додаткових послуг, що надаються абонентам.
Споживачам послуг ТОВ «ФРІНЕТ» доступні комплексні тарифні плани, що дають можливість одночасного доступу до Інтернету й таких сервісів, як DIVAN.TV чи онлайн-кінотеатр Oll.tv. Введення комплексних тарифів – важливий крок, який має на меті надання максимально можливого спектру послуг абонентам. Таким чином, у абонентів є можливість отримувати в одному пакеті дві послуги за вигідною ціною.
Дізнатися більше про послуги компанії та подати заявку на їх підключення можна на сайті , за телефоном (0412) 47-50-50 або в офісі компанії в місті Житомир за адресою вул. Хлібна, буд.27.

Интересное

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі — Новости Житомира

Для вулиць Житомира за півмільйона накуплять 900 т солі Сьогодні, 14:24 КП “Управління автомобільних шляхів” Житомирської міськради закупить за 522 тис. грн. 900 т солі. Про це пише “Вісник державних закупівель”. Дата акцепту – 15 вересня. Протягом вересня-грудня постачатиме сіль ТОВ “К-2″ Інвестмент” із Фастова. Це єдина фірма, згідно інформації КП, яка 3 рази подала