Последние новости
Главная / Новости / В першу чергу гроші з обласного бюджету підуть на зарплати та енергоносії, — заступник голови Житомирської облради — Новости Житомира

В першу чергу гроші з обласного бюджету підуть на зарплати та енергоносії, — заступник голови Житомирської облради — Новости Житомира

В першу чергу гроші з обласного бюджету підуть на зарплати та енергоносії, – заступник голови Житомирської облради
На черговій сесії Житомирської облради будуть вносити зміни до обласного бюджету, але куди саме спрямують кошти – ще не визначили.
Про це в коментарі сказав заступник голови обласної ради Руслан Годований.
«Сьогодні – індексація зарплат, підвищення тарифів на енергоносії і недостатність коштів з центрального бюджету. Тому в першу чергу – зарплати і енергоносії, а далі будемо закривати ті питання які будуть найнеобхіднішими: медицина, освіта. Про цифри зараз говорити не готовий, тільки збираємо потреби. І скільки будемо розподіляти – на наступному тижні буде збиратися робоча група і обговорювати. Поки що кожен департамент і управління готує свої пропозиції, вони будуть в рейтинговому варіанті ставити те, що їм найбільш необхідне. Потім вже засідає комісія і депутатські групи обирають», – сказав Годований.
Нагадаємо, чергова сесія Житомирської облради .

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"