Последние новости
Главная / Новости / Житомирська область готується до зими, ОДА збирає інформацію про ціни на дрова — Новости Житомира

Житомирська область готується до зими, ОДА збирає інформацію про ціни на дрова — Новости Житомира

Житомирська область готується до зими, ОДА збирає інформацію про ціни на дрова
У Житомирській області почали офіційно готуватися до зими.
Розпорядження «Про організацію підготовки дорожніх служб та підприємств енергетичного комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року» 15 вересня підписав губернатор Сергій Машковський.
Документ підготовлений «з метою забезпечення безперебійного руху автотранспорту автомобільними дорогами загального користування, сталої роботи дорожнього господарства в осінньо-зимовий період 2015/16 року та безперебійної подачі енергоресурсів».
Губернатор рекомендує службі автомобільних доріг в Житомирській області, ДП «Житомирський облавтодор», міським головам спільно із головами райдержадміністрацій до 1 жовтня 2015 року:
завершити підготовку дорожніх підприємств – підрядників до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року;
забезпечити необхідний резерв пально-мастильних матеріалів;
забезпечити дорожні підприємства необхідним запасом ґрунтових мас (піщані, супіщані) згідно з додатком;
опрацювати питання з підприємствами різних форм власності щодо залучення додаткової техніки та ресурсів для ліквідації наслідків зимової негоди.
Рекомендації отримали також ПАТ «Житомиргаз» та ПАТ ЕК «Житомиробленерго» – до 1 жовтня з метою безперебійної подачі енергоресурсів в осінньо-зимовий період 2015/16 року здійснити перевірку готовності відповідних об’єктів до функціонування.
Керівники районів та міст до 1 жовтня мають завершити підготовку господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період, вжити заходів щодо створення матеріального резерву для ліквідації наслідків негоди та поліпшення розрахунків за спожиті енергоносії підприємствами теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного господарства.
Також їм треба активізувати роботу з населенням з метою зменшення дебіторської заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги; проводити широкомасштабну роз’яснювальну роботу серед населення, ОСББ, ЖБК та інших юридичних осіб щодо популяризації механізмів державної, місцевої підтримки на виконання заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження; забезпечити заклади і установи бюджетної сфери твердим паливом згідно із затвердженими нормами та надати інформацію про закупівельну ціну дров за формою, що додається.
«Про хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації інформувати управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму облдержадміністрації до 10 жовтня 2015 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації до 20 жовтня 2015 року», – йдеться у документі.
Контролювати виконання розпорядження буде перший заступник губернатора Геннадій Дмитренко.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"