Последние новости
Главная / Новости / У Житомирській області прикордонники затримали партію контрабандних цигарок на 100 тис.грн — Новости Житомира

У Житомирській області прикордонники затримали партію контрабандних цигарок на 100 тис.грн — Новости Житомира

У Житомирській області прикордонники затримали партію контрабандних цигарок на 100 тис.грн
На Житомирщині прикордонниками у вантажівці виявлено контрабандних цигарок на 100 тисяч гривень.
Про це 9 серпня повідомила прес-служба Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
«Учора прикордонниками Житомирського загону спільно з представниками митниці в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Виступовичі» в автомобілі марки «МАН», що рухався на в’їзд в Україну, виявлено 10 тисяч пачок цигарок білоруської марки «NZ», без будь-яких документів. Дана вантажівка під керуванням громадянина Республіки Білорусь рухалась транзитом до Румунії. Після виявлення правоохоронцями порушень в опломбуванні даний транспортний засіб був виведений на майданчик поглибленого огляду. В результаті цього, крім товару, який був зазначений в товаро-супровідних документах (керамічна плитка), було виявлено 20 ящиків цигарок», – інформують прикордонники.
Наразі, даний вантаж вилучених представниками Державної фіскальної служби. Попередня сума оцінки цигарок склала 100 тисяч гривень.
Фото Держприкордонслужби

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"