Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині стартувала перша електронна закупівля — Новости Житомира

На Житомирщині стартувала перша електронна закупівля — Новости Житомира

На Житомирщині стартувала перша електронна закупівля
На Житомирщині розпочалося впровадження системи електронних закупівель та розміщено на відповідному сервісі першу тендерну пропозицію.
Після , що відбувалася у Житомирі 20 серпня 2015 року, голова облдержадміністрації Сергій Машковський підписав розпорядження . Відповідно до документу, з 1 вересня 2015 року департамент праці та соціального захисту населення, управління освіти і науки та охорони здоров’я облдержадміністрації долучаться до пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель.
Вже 28 серпня департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА першим розмістив оголошення про державні торги на електронному торговому майданчику SmartTender.biz. Предметом закупівлі є бензин А-92 в скетч-картках (10 шт. по 10 л) з початковою ставкою 1820 грн. Крок зниження ставки – 10 грн. До 4 вересня триватиме обговорення закупівлі, пропозиції прийматимуться з 4 до 9 вересня.
Основною метою такої електронної системи є забезпечення відкритості процесу державних закупівель, підвищення довіри бізнесу та боротьба з корупцією. Впровадження електронних закупівель спрощує доступ малого і середнього бізнесу до державних торгів, дозволяє економніше витрачати бюджетні кошти та забезпечує громадський контроль за процесом торгів.
Кожен громадянин може переглядати пропозиції, приймати участь в обговоренні та контролювати сам процес державних торгів.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"