Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі влаштували благочинне свято, аби допомогти військовим повернутися до мирного життя — Новости Житомира

У Житомирі влаштували благочинне свято, аби допомогти військовим повернутися до мирного життя — Новости Житомира

У Житомирі влаштували благочинне свято, аби допомогти військовим повернутися до мирного життя
«Традиції, що єднають» – благодійна акція під такою назвою стартувала 5 вересня у Житомирі в рамках проекту «Культурна версія». На майдані Перемоги провели свято, аби зібрати гроші і облаштувати два кабінети психологічної реабілітації для бійців славетної 95-ї аеромобільної бригади та їх родин.
«Ми себе почуваємо трішечки комфортно в цій зоні в той час, коли хлопці там захищають нас. І, відповідно, нам хотілося привернути увагу до того, що не має бути байдужих людей до цієї ситуації, яка відбувається в країні. Переживши ось таке, те, що ми бачимо на фотографіях, не кожен може потім нормально повернутися до життя. В рамках цього проекту ми собі поставили ціль – допомогти зробити дві великих кімнати психологічного розвантаження, кімнату психолога. Не тільки зробити ремонт, але й наповнити його обладнанням, щоб все було зроблено правильно», – зазначила організатор акції Людмила Зубко.
«Після того, що хлопцям довелося пережити у зоні бойових дій, ми маємо допомогти їм повернутися до звичайного життя. Ми плануємо створити у Житомирі ще й соціальні служби, тісно співпрацюємо з цивільними психологами, з психологом військового шпиталю, щоб не тільки військовослужбовців адаптувати, але й сім’ї», – розповіла про плани офіцер-психолог 95-ї окремої аеромобільної бригади Олена Джемула.
Про необхідність психологічної підтримки для родин військовослужбовців розповіла вдова загиблого десантника Ольга Сенюк.
«Я стикалася з багатьма проблемами, бо спочатку у мене була опора, був коханий, був тато, у нас був захист, а зараз, коли рік минув, як його немає, було дуже важко, але хочу подякувати людям, які з’являлися у потрібний момент, протягнули мені руку допомоги, не лишали мене. Ми, жінки чоловіків, які загинули, не маємо права опускати руки, бо потрібно жити далі, ми маємо йти далі», – сказала Ольга.
Для відвідувачів акції влаштували виставку артефактів і фотографій, привезених волонтерами із зони АТО. Також усі охочі могли придбати і підписати листівку. Їх невдовзі передадуть військовослужбовцям, які воюють у зоні АТО.
Кульмінацією свята став показ колекції арт-одягу «Kozzachka», яку дизайнер Анна Козак присвятила жінкам-захисницям.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів