Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі «УКРОП» визначився з кандидатами в міську та обласну ради — Новости Житомира

У Житомирі «УКРОП» визначився з кандидатами в міську та обласну ради — Новости Житомира

У Житомирі «УКРОП» визначився з кандидатами в міську та обласну ради
У Житомирі 24 вересня відбулася конференція обласної регіональної парторганізації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» на якій представили список кандидатів в міську та обласну ради.
Перший номер в списку кандидатів в депутати міської ради – Пашкевич Тетяна Дмитрівна, колишній редактор комунальної газети «Місто». Також Тетяна Пашкевич буде балотуватись на посаду міського голови. Попередньо представили 30 кандидатів, до списку мають додати ще двох осіб.
До обласної ради «УКРОП» висуває 54 кандидати.
Список кандидатів очолив Рустам Раупов, екс-нардеп та колишній голова обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».
Як повідомляв , список кандидатів у Житомирську міську раду , своїх кандидатів в Житомирську міську раду вже назвали місцеві осередки та Олега Ляшка. назвав свої кандидатів в депутати Житомирської обласної ради.

Интересное

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява Сьогодні, 11:21 Місто Коростишів відоме своїми корисними копалинами і кар’єрами. Водії знають його через трасу Київ-Чоп. А от місцеві жителі люблять місто вдень, а в темну пору доби воліють проводити час в затишних домівках. Справа в тім, що вечірні прогулянки вулицями протягом останніх десяти років залишаються екстремальною розвагою. Із