Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі «УКРОП» визначився з кандидатами в міську та обласну ради — Новости Житомира

У Житомирі «УКРОП» визначився з кандидатами в міську та обласну ради — Новости Житомира

У Житомирі «УКРОП» визначився з кандидатами в міську та обласну ради
У Житомирі 24 вересня відбулася конференція обласної регіональної парторганізації «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» на якій представили список кандидатів в міську та обласну ради.
Перший номер в списку кандидатів в депутати міської ради – Пашкевич Тетяна Дмитрівна, колишній редактор комунальної газети «Місто». Також Тетяна Пашкевич буде балотуватись на посаду міського голови. Попередньо представили 30 кандидатів, до списку мають додати ще двох осіб.
До обласної ради «УКРОП» висуває 54 кандидати.
Список кандидатів очолив Рустам Раупов, екс-нардеп та колишній голова обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».
Як повідомляв , список кандидатів у Житомирську міську раду , своїх кандидатів в Житомирську міську раду вже назвали місцеві осередки та Олега Ляшка. назвав свої кандидатів в депутати Житомирської обласної ради.

Интересное

Житомирська філія Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») підключила ювілейного абонента — Новости Житомира

11 квітня відбулося підключення 15000-го абонента до мережі Житомирської філії Інтернет-провайдеру «ФРІНЕТ» (ТМ «О3»). Ним став Максим Палій. Ювілейний абонент отримав сертифікат на пільгове користування послугами доступу до мережі Інтернет протягом 12 місяців. За минулий рік було проведено значну роботу з розвитку мережі ТОВ «ФРІНЕТ», завдяки чому в таких містах, як Житомир, Бердичів та Коростишів