Последние новости
Главная / Новости / Володимир Кропивницький привітав житомирських школярів з Днем знань — Новости Житомира

Володимир Кропивницький привітав житомирських школярів з Днем знань — Новости Житомира

Володимир Кропивницький привітав житомирських школярів з Днем знань  
Депутат Житомирської міської ради Володимир Кропивницький разом з дружиною, головою благодійного фонду «Рідний Житомир» Людмилою Кропивницькою 1 вересня навідалися у школи № 32 та № 12, аби привітати дітей, батьків і вчителів із Днем знань. Багато років родина Кропивницьких опікується школами та дитячими садочками міста.
«Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!», –висловилася Людмила Геннадіївна під час свята у 32-й школі.
«Допомога школам і турбота про дітей завжди були і залишаються одними з пріоритетів моєї роботи», – зазначивпід час привітання у 12-й школі Володимир Миколайович. Бажаю усім міцного здоров’я, досягнення мрій і бажань та гарного, успішного нового навчального року. З Божим благословенням».
В кінці урочистої лінійки Володимир та Людмила Кропивницькі вручили школам подарунки, в тому числі сертифікати на суму 10000 грн.
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
“>
Прес-центр ГО «Рідний Житомир»

Интересное

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява Сьогодні, 11:21 Місто Коростишів відоме своїми корисними копалинами і кар’єрами. Водії знають його через трасу Київ-Чоп. А от місцеві жителі люблять місто вдень, а в темну пору доби воліють проводити час в затишних домівках. Справа в тім, що вечірні прогулянки вулицями протягом останніх десяти років залишаються екстремальною розвагою. Із