Последние новости
Главная / Новости / «Автопробіг миру» заїхав до Житомира і забрав провіант, який люди зібрали для військових та населення Криму. ФОТО. ВІДЕО — Новости Житомира

«Автопробіг миру» заїхав до Житомира і забрав провіант, який люди зібрали для військових та населення Криму. ФОТО. ВІДЕО — Новости Житомира

«Автопробіг миру» заїхав до Житомира і забрав провіант, який люди зібрали для військових та населення Криму. ФОТО. ВІДЕО
«Автопробіг миру» заїхав до Житомира і забрав провіант, який люди зібрали для військових та населення Криму. ФОТО. ВІДЕО Сьогодні, 10:00 Крупи, овочі та консерви зібрали житомиряни для військових та населення Криму. 14 березня, близько 20.00 автоколона «Автопробіг миру», яка рухалась у супроводі автомобілів міліції, забрали на площі Корольова гуманітарну допомогу від жителів Житомира.
Близько 20 автомобілів вирушать до Автономної Республіки, щоб передати провіант місцевому населенню та українським військовослужбовцям.
«Це наш «Автопробіг миру». Ми рухаємось із західної України, тут присутні автомобілі зі Львова, Луцька, Тернополя, Рівного. Рухаємося до Криму, хочемо завтра надвечір досягти нібито «кордону» Криму. Щоб там зараз не робилося в Криму, він все таки потребує нашої допомоги.
Крим – це є невід’ємна частина української землі, це сьогодні повинен зрозуміти кожен. Якщо сьогодні російський окупант цього не зрозуміє, то в крайньому випадку кримчани, які живуть там, вони – зрозуміють», – каже керівник Правого сектору з Рівненської області Роман Коваль.
Люди розповідають, що не везуть з собою ніякої зброї і їдуть до Криму лише з мирними намірами.
«Підтримка повинна бути. Нам кажуть, що ми на Західній Україні бендерівці, але бачите з чим ми їдемо – ми їдемо не зі зброєю, а з продуктами харчування і це все приносили люди. У нас в Рівному стільки всього нанесли, що той транспорт, який ми замовили, в ньому все не поміщалось. Ми, навіть, із запізненням виїхали, тому що було дуже багато продуктів харчування», – розповідає учасниця автопробігу Любов Українчук.
Житомиряни, які збирали продуктову допомогу, переконані: саме в такі важкі часи для держави потрібно показати свою підтримку, як військовим так і кримчанам.
«Ми також зібрали гуманітарну допомогу, передали її. Всіляко підтримуємо наших військових і населення Криму і будемо долучатись до цієї ініціативи, пропонувати свої власні ідеї. Просто в такий час ми повинні висловити свою підтримку. Ми всім серцем та душею з Кримом», – розповідає керівник політичного блоку Правого сектору Інга Велкова.
Учасники автопробігу їхатимуть через східні області України і вже надвечір 15 березня планують прибути до «кордонів» Криму.
Джерело статті: Житомир.info

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"