Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі через підготовку до Дня міста перекриватимуть вулиці — Новости Житомира

У Житомирі через підготовку до Дня міста перекриватимуть вулиці — Новости Житомира

У Житомирі через підготовку до Дня міста перекриватимуть вулиці
У Житомирі через підготовку до Дня міста перекриватимуть вулиці Сьогодні, 09:46 Сьогодні в Житомирі буде тимчасово обмежено рух автотранспорту на майдані Соборному, а 12 вересня – і по вулицям Пушкінській та Фещенка-Чопівського.
Про це повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області.
«9 вересня з 13.00 до 18.00 на майдані Соборному відбуватимуться заходи із підготовки до відзначення Дня міста Житомира. У цей час на майдані Соборному буде обмежено рух транспорту. Безпосередньо у день святкування, 12 вересня, з 8.00 до 24.00 рух автотранспорту обмежуватиметься на майдані Соборному, а також по вулицям Пушкінській та Фещенка-Чопівського» – йдеться у повідомленні.
Рух транспортних засобів здійснюватиметься прилеглими вулицями та регулюватиметься працівниками Державтоінспекції.
Житомирян просять врахувати зазначені обставини, плануючи поїздку, та з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Интересное

Спіть на робочому місці, а обуреному керівнику поясніть, що так треба — Новости Житомира

Спіть на робочому місці, а обуреному керівнику поясніть, що так треба Сьогодні, 14:00 “Якщо ви заснули на робочому місці, а вас побачив бос, можете не бентежитися. Просто поясніть йому, що ви вдосконалюєте свої розумові здібності і підвищуєте працездатність”, – говорять учені. Докази надали вчені, які вперше зуміли установити, що короткий сон вдень зміцнює пам’ять і