Последние новости
Главная / Новости / Житомирянка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015 — Новости Житомира

Житомирянка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015 — Новости Житомира

Житомирянка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015
Житомирянка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015 Сьогодні, 15:59 Житомирська триатлетка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015, який 23 серпня відубвся в містечку Бобриця, що на Києвщині. Наша спортсменка першою з жінок (категорія PRO) подолала спринтерську дистанцію 750 плавання, 20 км велогонки та 5 км бігового етапу, показавши час 00:59:24.62. У чоловіків перемогу святкував черкащанин Олексій Сюткін з часом 00:51:39.81.
До речі, засновником BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015 є Андрій Оністрат, який відкрив Бобрицю для триатлетів.
В цей же день житомирський триатлет Єгор Мартиненко стартував на етапі Кубка Європи в Карлових Варах, а Данило Сапунов – на етапі чемпіонату світу в Стокгольмі. На жаль, для наших спортсменів обидва ці змагання стали невдалими.
Єгору Мартиненко довелося зійти з дистанції через поламаний ланцюг. Хоча перший етап він подолав доволі впевнено. А Данило фінішував в трійці аутсайдерів – 46-м.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

В Киевской области мужчина хотел обворовать магазин, но умер — Новости Житомира

В Киевской области мужчина хотел обворовать магазин, но умер Сьогодні, 14:48 41-летний житель Переяслав-Хмельницкого скончался от потери крови. 41-летний мужчина решил залезть в магазин, чтобы “нажиться”, а в итоге умер около здания от потери крови. 9 сентября в районе десяти вечера он разбил окно в одном из магазинов в Переяслав-Хмельницком. Когда он залазил внутрь, порезался