Последние новости
Главная / Новости / Житомирянка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015 — Новости Житомира

Житомирянка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015 — Новости Житомира

Житомирянка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015
Житомирянка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015 Сьогодні, 15:59 Житомирська триатлетка Олександра Степаненко виграла BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015, який 23 серпня відубвся в містечку Бобриця, що на Києвщині. Наша спортсменка першою з жінок (категорія PRO) подолала спринтерську дистанцію 750 плавання, 20 км велогонки та 5 км бігового етапу, показавши час 00:59:24.62. У чоловіків перемогу святкував черкащанин Олексій Сюткін з часом 00:51:39.81.
До речі, засновником BMC Bobritsya Triathlon Cup 2015 є Андрій Оністрат, який відкрив Бобрицю для триатлетів.
В цей же день житомирський триатлет Єгор Мартиненко стартував на етапі Кубка Європи в Карлових Варах, а Данило Сапунов – на етапі чемпіонату світу в Стокгольмі. На жаль, для наших спортсменів обидва ці змагання стали невдалими.
Єгору Мартиненко довелося зійти з дистанції через поламаний ланцюг. Хоча перший етап він подолав доволі впевнено. А Данило фінішував в трійці аутсайдерів – 46-м.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

У Житомирі на сьогодні зафіксовані аномальні погодні умови, — Микола Дідківський — Новости Житомира

Під час засіданні виконавчого комітету міської ради 2 вересня 2015 року начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський доповів про ситуацію щодо задимлення у місті Житомирі.   «У Житомирі на сьогодні зафіксовані аномальні погодні умови. Відповідно до цього Державною службою надзвичайних ситуацій та Гідрометцентром визначено найвищий рівень (5