Последние новости
Главная / Новости / Житомирські народники затвердили кандидатів у депутати до обласної ради — Новости Житомира

Житомирські народники затвердили кандидатів у депутати до обласної ради — Новости Житомира

Житомирські народники затвердили кандидатів у депутати до обласної ради
Житомирські народники затвердили кандидатів у депутати до обласної ради Сьогодні, 14:17 У Житомирі сьогодні, 25 вересня, відбувся ІІ етап ХХ конференції обласної організації Народної Партії. Делегати затвердили список кандидатів у депутати до обласної ради та визначилися і з представником до обласної виборчої комісії.
Голова обласної організації Народної Партії Микола Рудченко розповідає: «Народна Партія має вже понад 20-річну історію. Ми беремо участь у виборах всіх рівнів і, як правило, немає жодної території, де б ми не мали своїх представників. Політична сила двічі проходила і до Верховної Ради. Прийшов час народникам об’єднатися і разом із громадянами навести лад у державі. Нам вдалося сформувати потужну команду до обласної, районних та міських рад, окрім Житомира. Переконаний, що люди нас підтримають, адже ми не просто партія слів, а реальних справ. До лав Народної Партії входить 25 тис. жителів Житмирщини і зараз, до речі, у нас найчисельніша фракція в обласній раді».
Від Народної Партія до обласної ради будуть балотуватися 58 кандидатів у депутати. Список очолив голова обласної організації Микола Миколайович Рудченко. У лавах народників немає випадкових людей. Всі вони досвідчені фахівці, які самовіддано працюють на благо рідної Житомирщини. Цікавим є той факт, що у списку опинилося аж троє колишніх голів облдержадміністрації – Юрій Андрійчук, Володимир Лушкін та Микола Рудченко.
«В Україні сьогодні складна ситуація, але хто як не ми буде виправляти те, що зараз відбувається. Нам треба працювати для того, щоб у кожному селі був ФАП, дорога, якою можна підвести дітей до школи, а населення могло споживати чисту воду. Ми в опозиції до невирішених проблем, а не до держави», – наголосив Микола Рудченко.
Програма «З турботою про людей Житомирщини», з якою йде на місцеві вибори Народна Партія, складається з таких основних блоків: промисловість, сільське господарство, освіта, охорона здоров’я та соціальний захист.
Джерело статті:

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"