Последние новости
Главная / Новости / Житомирські народники затвердили кандидатів у депутати до обласної ради — Новости Житомира

Житомирські народники затвердили кандидатів у депутати до обласної ради — Новости Житомира

Житомирські народники затвердили кандидатів у депутати до обласної ради
Житомирські народники затвердили кандидатів у депутати до обласної ради Сьогодні, 14:17 У Житомирі сьогодні, 25 вересня, відбувся ІІ етап ХХ конференції обласної організації Народної Партії. Делегати затвердили список кандидатів у депутати до обласної ради та визначилися і з представником до обласної виборчої комісії.
Голова обласної організації Народної Партії Микола Рудченко розповідає: «Народна Партія має вже понад 20-річну історію. Ми беремо участь у виборах всіх рівнів і, як правило, немає жодної території, де б ми не мали своїх представників. Політична сила двічі проходила і до Верховної Ради. Прийшов час народникам об’єднатися і разом із громадянами навести лад у державі. Нам вдалося сформувати потужну команду до обласної, районних та міських рад, окрім Житомира. Переконаний, що люди нас підтримають, адже ми не просто партія слів, а реальних справ. До лав Народної Партії входить 25 тис. жителів Житмирщини і зараз, до речі, у нас найчисельніша фракція в обласній раді».
Від Народної Партія до обласної ради будуть балотуватися 58 кандидатів у депутати. Список очолив голова обласної організації Микола Миколайович Рудченко. У лавах народників немає випадкових людей. Всі вони досвідчені фахівці, які самовіддано працюють на благо рідної Житомирщини. Цікавим є той факт, що у списку опинилося аж троє колишніх голів облдержадміністрації – Юрій Андрійчук, Володимир Лушкін та Микола Рудченко.
«В Україні сьогодні складна ситуація, але хто як не ми буде виправляти те, що зараз відбувається. Нам треба працювати для того, щоб у кожному селі був ФАП, дорога, якою можна підвести дітей до школи, а населення могло споживати чисту воду. Ми в опозиції до невирішених проблем, а не до держави», – наголосив Микола Рудченко.
Програма «З турботою про людей Житомирщини», з якою йде на місцеві вибори Народна Партія, складається з таких основних блоків: промисловість, сільське господарство, освіта, охорона здоров’я та соціальний захист.
Джерело статті:

Интересное

На Житомирщині рятувальники продовжують ліквідовувати пожежі — Новости Житомира

За минулий тиждень (з 24.08 по 30.08) Державна служба України з надзвичайних ситуацій  в Житомирській області здійснювала виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям,  оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.  Зокрема, впродовж тижня рятувальники ліквідували загорання 4 тонн соломи у Ружинському районі; у Новоград-Волинському районі рятувальниками