Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі вдевяте стартуватиме безпрограшна «Дивогонка» — Новости Житомира

У Житомирі вдевяте стартуватиме безпрограшна «Дивогонка» — Новости Житомира

У Житомирі вдев’яте стартуватиме безпрограшна «Дивогонка»
27 вересня в Гідропарку (поруч з оглядовим колесом) Житомирський Велоклуб “ВелоЖитомир” організовує веселе й захоплююче свято для дітей «Дивогонка» – це азартні змагання на швидкість серед дітей 2-13 років.
У Житомирі гонка відбудеться вже удев’яте, попередні перегони зібрали 135 учасників!Початок формування заїздів (в першу чергу до формування заїздів запрошуються молодші учасники): 10:00Перший заїзд для найменших (молодші учасники, категорія 2-3 роки, біговел, триколісні велосипеди): 10:30.
Гонка буде розділена на 2 етапи – для дітей до 8 років і старше.
Учасники поділяються за віковими категоріями, першими стартують молодші учасники і далі по зростаючій.Формування заїздів буде тривати протягом усієї гонки – старшим учасникам можна приходити трохи пізніше.Заїзди для дітей 8 років і старше: орієнтовно з 12:00.
У перегонах планується участь 150 осіб, проводиться 20-23 заїзди по 5-6 учасників у кожному. В окремих випадках (якщо не набирається достатньої кількості учасників одного віку) вікові категорії можуть бути об’єднані. Деякі доповнення щодо реєстрації – нижче.Медалі та призи отримають всі учасники!Для участі необхідно мати:
Велосипед (кількість коліс і конструкція не мають значення), Шолом (за відсутності шолома він буде наданий організаторами), Гарний настрій,
При реєстрації на старті – реєстраційний внесок ( 70грн за першу дитину і 50грн за кожну наступну дитину в сім’ї)

Интересное

Житомиряне не хотят устанавливать бесплатные счетчики на газ — Новости Житомира

 В Житомире после повышения цены на газ количество обращений относительно установления приборов учета выросла в несколько раз. Об этом сообщает пресс-служба «Житомиргаз». «Компания даже была вынуждена приостановить прием заявлений на установку платных счетчиков и направить все ресурсы на установление бесплатных счетчиков. Однако сегодня количество таких обращений уменьшилось на 90%», – говорится в сообщении. Если в