Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині білоруський кордон контролюватимуть 2 служби замість 9 — Новости Житомира

На Житомирщині білоруський кордон контролюватимуть 2 служби замість 9 — Новости Житомира

На Житомирщині білоруський кордон контролюватимуть 2 служби замість 9
На Житомирщині білоруський кордон контролюватимуть 2 служби замість 9 Сьогодні, 14:08 На Житомирщині, як і в інших прикордонних областях нашої держави, кількість контролюючих органів скоротиться з дев’яти до двох.
“Ми провели інвентаризацію того, що в нас відбувається на пунктах пропуску… Скільки служб контролює або одного громадянина, або автомобіль при перетині державного кордону – загалом на державному кордоні сидить 9 різного роду служб. Це є неприпустимим”, – зазначив сьогодні Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.
У цьому зв’язку, зазначив Прем’єр, Держприкордонслужба повністю міняє систему управління державного кордону: з 9 служб на кордоні залишаться лише 2 – державна прикордонна і державна фіскальна служба, тобто митниця.

Интересное

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь — Новости Житомира

С сегодняшнего дня в Украине дорожает алкоголь Сьогодні, 16:28 В Украине с 1 сентября вырастут минимальные розничные цены на алкогольные напитки. Сегодня начинается уже второй этап подорожания крепких напитков. В рамках второго этапа, минимальная цена водки (0,5 л) вырастет на 10% – с 50 грн до 55 грн; виски (0,5 л) – на 0,9% (с