Последние новости
Главная / Новости / Водій автобуса розповів свою версію конфлікту з інвалідом АТО у Житомирі — Новости Житомира

Водій автобуса розповів свою версію конфлікту з інвалідом АТО у Житомирі — Новости Житомира

Водій автобуса розповів свою версію конфлікту з інвалідом АТО у Житомирі
15 серпня на автостанції на Житньому ринку в Житомирі : демобілізований боєць 95-ї бригади Андрій Карпенко мав їхати до своєї дружини у село Гадзинка, і як інвалід АТО мав право на безкоштовний проїзд, але на автобус його не пустили. Військовослужбовець звернувся до керівництва автостанції, і на водія склали акт про порушення. Водій Борис Іжицький обурюється: в автобус юнака не пустив контролер, а всю провину переклали на водія.
«Посвідчення це я не перевірив, це моя провина, що не провірив його. І тут контролер послав за квитком. Але на цей рейс не дали, дали йому на наступний рейс, на десяту годину. Але це вже не наш рейс, це саме городищенський автобус. Він правильно сказав, що йому не підходить. Він приходить з квитком, його не пускають. Його не пустив контролер з цим квитком, бо це не той квиток. Але ж я кажу, вийшло, що це я в усьому винен, і що я злочинець», – розповідає водій автобусу «Житомир – Нова Вигода» Борис Іжицький.
Підтримати водія приїхали мешканці села Городище, вони кажуть: Борис Іжицький ніколи не відмовляє учасникам АТО у безкоштовному проїзді і всілякого допомагає бійцям та сім’ям загиблих, а цей поодинокий конфлікт вийшов через непорозуміння.
«Так неправильно поступили з ним, він нам допомагав багато в чому. У нас друг загинув, він нам і автобус дав безкоштовно. І я являюся учасником АТО, теж їжджу безкоштовно, жодних претензій. Там треба відмітитись, були такі випадки, пішов відмітився – сів, поїхав. Проблем ніколи не було. Я не знаю, як там вийшло»,- розповідає мешканець села Городище Євгеній Павлов.
«У мене загинув брат в АТО, Борис Іванович на роковини дав безкоштовно автобус, жодної копійчини не взяв. У мами є посвідчення, але з першого червня воно не дійсне, відмінили, але водії по совісті, бачать, що сталося таке лихо, не беруть грошей з неї. А тут вийшло, на весь інтернет водія прославили, що не взяв АТОшника. Просто це все брехня, бо такого не могло бути»,- додає мешканка села Городище Леся Піонтківська.
Мешканці Городища кажуть: керівництво автостанції помилково склало акт на Бориса Іжицького, і у випадку застосування до нього санкцій готові разом захищати водія.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"