Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні
У Житомирі ростуть 120-річні яблуні Сьогодні, 09:21 Мало кому відомо, що у Житомирі є яблуні-рекордсменки. На провулку Козубського ростуть два дерева, яким вже по 120 років. Про такий історичний факт розповідають старожили. Раніше в цій частині міста був великий фруктовий сад, який з часом зрубували. Оскільки поблизу знаходиться кладовище, то для того, аби розширити його площу, яблуні безжально нищили.
Відтак, з усього масиву фруктових дерев залишилося лише дві 120-річні яблуні – боровиця та антонівка. Попри те, що цьогоріч влітку мало проходили дощі, яблука з боровиці великі та соковиті. А восени люди готуються збирати щедрий урожай з антонівки.

Интересное

Правоохоронці розшукують депутата Баранівської райради, який пішов з дому і не повернувся — Новости Житомира

Правоохоронці розшукують депутата Баранівської райради, який пішов з дому і не повернувся Сьогодні, 09:36 5 серпня пішов з дому та не повернулася 59-річний Анатолій Матвійчук з Рогачева. Правоохоронці розшукують чоловіка та просять громадян допомогти встановити його місцезнаходження. Про це 8 срепня повідомляє сайт місто Баранівка з посиланням на Баранівський райвідділі міліції. “Чоловік на даний час