Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні
У Житомирі ростуть 120-річні яблуні Сьогодні, 09:21 Мало кому відомо, що у Житомирі є яблуні-рекордсменки. На провулку Козубського ростуть два дерева, яким вже по 120 років. Про такий історичний факт розповідають старожили. Раніше в цій частині міста був великий фруктовий сад, який з часом зрубували. Оскільки поблизу знаходиться кладовище, то для того, аби розширити його площу, яблуні безжально нищили.
Відтак, з усього масиву фруктових дерев залишилося лише дві 120-річні яблуні – боровиця та антонівка. Попри те, що цьогоріч влітку мало проходили дощі, яблука з боровиці великі та соковиті. А восени люди готуються збирати щедрий урожай з антонівки.

Интересное

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів — Новости Житомира

Житомирські школярі отримали срібну та бронзову нагороди на чемпіонаті України з шахів Сьогодні, 11:46 На командному чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат «Біла тура», який 12-14 вересня проходив в Житомирі, перемогла команда з Харкова. А за срібло змагалися збірна Житомира (Волотовський Кирил, Лудіщев Артем, Басистий Іван, Пампуха Олександра) та гімназія №23 (Новицький Ярослав,