Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні
У Житомирі ростуть 120-річні яблуні Сьогодні, 09:21 Мало кому відомо, що у Житомирі є яблуні-рекордсменки. На провулку Козубського ростуть два дерева, яким вже по 120 років. Про такий історичний факт розповідають старожили. Раніше в цій частині міста був великий фруктовий сад, який з часом зрубували. Оскільки поблизу знаходиться кладовище, то для того, аби розширити його площу, яблуні безжально нищили.
Відтак, з усього масиву фруктових дерев залишилося лише дві 120-річні яблуні – боровиця та антонівка. Попри те, що цьогоріч влітку мало проходили дощі, яблука з боровиці великі та соковиті. А восени люди готуються збирати щедрий урожай з антонівки.

Интересное

Донька житомирського священника постраждала в аварії під Бухарестом (ВІДЕО) — Новости Житомира

Донька житомирського священника постраждала в аварії під Бухарестом (ВІДЕО) Сьогодні, 11:21 У аварії під Бухарестом постраждала донька житомирського священника Романа Чудновця, – повідомляє «ТСН». Трагедія на румунській дорозі: посеред ночі за 53 кілометри від Бухареста перекинувся автобус з українськими туристами, які поверталися з Болгарії. Двоє наших співгромадян – матір і донька – загинули. Ще семеро