Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні
У Житомирі ростуть 120-річні яблуні Сьогодні, 09:21 Мало кому відомо, що у Житомирі є яблуні-рекордсменки. На провулку Козубського ростуть два дерева, яким вже по 120 років. Про такий історичний факт розповідають старожили. Раніше в цій частині міста був великий фруктовий сад, який з часом зрубували. Оскільки поблизу знаходиться кладовище, то для того, аби розширити його площу, яблуні безжально нищили.
Відтак, з усього масиву фруктових дерев залишилося лише дві 120-річні яблуні – боровиця та антонівка. Попри те, що цьогоріч влітку мало проходили дощі, яблука з боровиці великі та соковиті. А восени люди готуються збирати щедрий урожай з антонівки.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"