Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні — Новости Житомира

У Житомирі ростуть 120-річні яблуні
У Житомирі ростуть 120-річні яблуні Сьогодні, 09:21 Мало кому відомо, що у Житомирі є яблуні-рекордсменки. На провулку Козубського ростуть два дерева, яким вже по 120 років. Про такий історичний факт розповідають старожили. Раніше в цій частині міста був великий фруктовий сад, який з часом зрубували. Оскільки поблизу знаходиться кладовище, то для того, аби розширити його площу, яблуні безжально нищили.
Відтак, з усього масиву фруктових дерев залишилося лише дві 120-річні яблуні – боровиця та антонівка. Попри те, що цьогоріч влітку мало проходили дощі, яблука з боровиці великі та соковиті. А восени люди готуються збирати щедрий урожай з антонівки.

Интересное

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява — Новости Житомира

Ввечері вулиці Коростишева охоплює непроглядна темрява Сьогодні, 11:21 Місто Коростишів відоме своїми корисними копалинами і кар’єрами. Водії знають його через трасу Київ-Чоп. А от місцеві жителі люблять місто вдень, а в темну пору доби воліють проводити час в затишних домівках. Справа в тім, що вечірні прогулянки вулицями протягом останніх десяти років залишаються екстремальною розвагою. Із