Последние новости
Главная / Новости / Триває прийом документів на вакантні посади 7 керівників структурних підрозділів Житомирської ОДА — Новости Житомира

Триває прийом документів на вакантні посади 7 керівників структурних підрозділів Житомирської ОДА — Новости Житомира

Триває прийом документів на вакантні посади 7 керівників структурних підрозділів Житомирської ОДА
До 9 вересня 2015 року триває прийом документів на вакантні посади 7 керівників структурних підрозділів ОДА: • директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства;• начальника управління агропромислового розвитку;• начальника управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму;• начальника управління цивільного захисту населення;• начальника управління екології та природних ресурсів;• директора Державного архіву Житомирської області;• начальника відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації.Станом на 31 серпня надійшло 6 заяв про участь у конкурсі, з них: 3 заяви на начальника управління агропромислового розвитку, 1 заява на начальника управління цивільного захисту населення, 1 заява на начальника управління екології та природних ресурсів та 1 заява на начальника відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації. Нагадуємо, що участь у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою; мають повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста відповідного освітнього спрямування; досвід роботи у відповідній сфері; стаж роботи у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління — не менше п’яти років; досвід роботи щодо управління персоналом. Голова облдержадміністрації Сергій Машковський закликав активних та ініціативних людей, фахівців відповідних галузей подавати свої документи. «Ми відкрито заявляємо про вакансії в облдержадміністрації і розраховуємо на високу активність від суспільства. Досить сидіти і чекати, що хтось замість когось прийде і проведе реформи. Запрошую вас до співпраці», – сказав керівник області Сергій Машковський. Оголошення надруковано в газеті «Житомирщина» від 11.08.2015 № 79-80Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних службовців конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.Для участі в конкурсі подаються такі документи: • заява про участь у конкурсі;• заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;• фотокартка розміром 4 х 6 см;• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;• декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;• копія документа, який посвідчує особу (паспорт);• копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).Документи приймаються за адресою: м-н ім. С.П. Корольова, 1, каб. 216 (відділ кадрової роботи).Додаткова інформація щодо конкурсу надається відділом кадрової роботи апарату облдержадміністрації за телефонами: 47-50-29, 47-50-25, 47-50-77.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"