Последние новости
Главная / Новости / Лісгоспи на Житомирщині оновлюють виробничі потужності, щоб експортувати оброблену деревину — Новости Житомира

Лісгоспи на Житомирщині оновлюють виробничі потужності, щоб експортувати оброблену деревину — Новости Житомира

Лісгоспи на Житомирщині оновлюють виробничі потужності, щоб експортувати оброблену деревину
Лісгоспи на Житомирщині оновлюють виробничі потужності, щоб експортувати оброблену деревину Сьогодні, 17:01 До кінця цього року на оновлення матеріальної бази в Городницькому лісгоспі Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства планують витратити понад 7,5 мільйона гривень.
Це на додаток до майже чотирьох мільйонів, на які придбали нову техніку в першому півріччі.
Директор лісгоспу Віктор Мельник каже, що це -вимога часу, адже Верховна Рада прийняла закон про заборону експорту необробленої деревини. А для того, щоб зберегти колективи, треба переоснащувати цехи переробки.
За розрахунками економістів, окупиться нове обладнання за півтора року, а його запуск дасть змогу збільшити випуск продукції переробки у вісім з половиною разів. У державному підприємстві “Народицьке спеціалізоване лісове господарство” також готуються запустити нову лінію, яку закупили за 2,5 мільйона гривень.
Загалом, як повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський, на оновлення матеріальної бази лісгоспів у першому півріччі цього року витрачено понад 34 мільйони гривень. Усе це кошти, зароблені самими підприємствами.
Джерело статті: 1zt.ua

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"