Последние новости
Главная / Новости / Аграрії та українська пісня об`єднують Україну — Новости Житомира

Аграрії та українська пісня об`єднують Україну — Новости Житомира

Аграрії та українська пісня об`єднують Україну  
З ініціативи та активної підтримки голови Житомирської обласної партійної організації Аграрної партії України, депутата Житомирської обласної ради Віктора Козіна 20 вересня було проведено фестиваль української пісні сучасної естрадної пісні «Zhitomir Music Fest».
Фестиваль, пропагуючи українську пісню, плекаючи рідну мову, сприяє утвердженню духовності та народних традицій, вихованню молодого покоління на кращих зразках народної творчості. У фестивалі взяли участь заслужені артисти України, переможці та лауреати багатьох музичних конкурсів. Пісні вражали своєю неповторною красою, а щирістю полонили серця глядачів.
Фестиваль відвідали поважні гості, серед яких були присутні воїни 95-ї аеромобільної бригади, учасники АТО, діти – сироти, інваліди, багатодітні сім`ї, кандидати у депутати різних рівнів місцевих рад, представники інтелігенції та фахівці агропромислового комплексу області.
Головною метою фестивалю є поширення української пісні серед людей. Незважаючи на те, якою мовою вони спілкуються, підтримання на належному рівні серед молоді любові до дотримання традицій українського народу. Для самих маленьких учасників відбулася театральна вистава «Лунтік».
Представники Житомирської обласної партійної організації Аграрної партії України сподіваються, що цей фестиваль стане доброю традицією, що дасть можливість в подальшому розвивати любов до рідної пісні, української мови, культури і, водночас, сформувати громадську думку стосовно необхідності всебічного сприяння розвитку українського народного пісенного мистецтва.
“>
“>
Прес-служба Житомирської обласної партійної організації Аграрної партії України

Интересное

У Житомирі ДАІ зупинила п’яного інструктора автошколи, який вирішив «обкатати» автомобіль з коробкою-автоматом — Новости Житомира

Перебуваючи у відверто нетверезому стані, працівник однієї з житомирських автошкіл дозволив собі сісти за кермо транспортного засобу, який використовується для навчання майбутніх водіїв. Про це Житомир.info повідомила прес-служба УМВС України в Житомирській області. На одній з вулиць Житомира працівники ДАІ помітили автомобіль, рух якого викликав підозри щодо адекватності його водія: машина раз за разом «підрізала»