Последние новости
Главная / Новости / Житомиряни на вулиці міряли тиск та консультувалися з лікарями — Новости Житомира

Житомиряни на вулиці міряли тиск та консультувалися з лікарями — Новости Житомира

Житомиряни на вулиці міряли тиск та консультувалися з лікарями
У рамках святкування 1131-ї річниці Дня міста Житомирський обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини виступив ініціатором та координатором медичного профілактично-просвітницького проекту «Житомир, живи здорово!». Впродовж 12 та 13 вересня було розгорнуто осередки «Території здоров’я, краси та успіху», де, зокрема, діяло 5 мобільних пунктів з вимірювання артеріального тиску. Житомиряни та гості міста отримали консультації сімейних лікарів щодо лікування осіб з гіпертонічною хворобою.
Лікарями-методистами надавалися консультації з питань шкідливості куріння та вживання алкоголю, переваги раціонального харчування, необхідності вакцинації. Усі відвідувачі «Території здоров’я, краси та успіху» отримали відповідні інформаційно-просвітницькі буклети.
Діяли пункти Червоного Хреста з надання першої допомоги при невідкладних станах та з вимірювання артеріального тиску.
У «Території здоров’я, краси та успіху» усі бажаючі мали змогу безкоштовно пройти обстеження з визначення жирових відкладень, ваги тіла та його ключових параметрів. Чимало охочих проходили комп’ютерну діагностику з визначення біологічного віку та тестування типів шкіри. Бажаючі отримали рекомендації фахівців з питань оптимального харчування, популяризації фізичної культури та спорту. Учасники свята брали участь у майстер-класах з правильного чищення зубів, виконання фізичних вправ, догляду за шкірою та скандинавської ходи. Молодь із задоволенням брала участь у різноманітних конкурсах, мистецьких майстер-класах та спортивних розвагах.
-Впродовж двох днів, – зазначив заступник головного лікаря обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Ігор Бібіков, – майже 700 житомирян та гостей міста пройшли у нас обстеження з вимірювання артеріального тиску. Більше 300 осіб обстежились на визначення різних параметрів тіла та більше 1000 житомирян підвищили свій рівень знань з надання першої допомоги. Розповсюджено близько 10 тисяч інформаційно-просвітницьких листівок.

Интересное

На Житомирщині закінчилась заборона на лов раків — Новости Житомира

На Житомирщині закінчилась заборона на лов раків Сьогодні, 16:42 Житомиррибоохорона нагадує, що 05 вересня 2015 року закінчилась заборона на лов раків у водоймах області. Та це не означає вседозволеність! Любителям ловлі раків слід пам’ятати основні правила «раколовства»:– дозволяється ручне збирання раків, вилов їх раколовкою – «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не