Последние новости
Главная / Новости / У Житомирі визначили переможців літніх сільських спортивних ігор — Новости Житомира

У Житомирі визначили переможців літніх сільських спортивних ігор — Новости Житомира

У Житомирі визначили переможців літніх сільських спортивних ігор
У Житомирі визначили переможців літніх сільських спортивних ігор Сьогодні, 11:57 На спортивних базах обласного центру 5-6 вересня у фіналі літніх сільських спортивних ігор змагалися кращі команди 14 районів Житомирщини
Сильніших визначали в таких видах спорту як армспорт, волейбол (чол., жін.), гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, теніс настільний, шахи, перетягування канату.
Переможцями з армспорту стали спортсмени з Новоград-Волинського району. Друге місце – Ємільчинський район, третє місце – Любарський район.
У змаганнях з волейболу серед чоловічих команд сильнішими були волейболісти з Черняхівського району. Друге місце – Житомирський район, третє місце – Червоноармійський район.
У змаганнях серед жіночих команд з волейболу кращими були спортсменки з Ємільчинського району, друге місце – Житомирський район, третє місце – Новоград-Волинський район.
У гирьовому спорті перемогу здобули спортсмени з Житомирського району, друге місце – Радомишльський район, третє місце – Новоград-Волинський район.
У змаганнях з легкоатлетичного кросу перше місце посіли спортсмени з Коростишівського району, друге місце – Новоград-Волинський район, третє місце – Володар-Волинський район.
З тенісу настільного перше місце здобули спортсмени з Житомирського району, друге місце – Володар-Волинський район, третє місце – Коростенський район.
У змаганнях з шахів перше місце за Коростишівським районом, друге місце – Черняхівський район, третє місце – Новоград-Волинський район.
З перетягування канату сильнішими стали вже декілька років поспіль спортсмени з Житомирського району, друге місце – Любарський район, третє місце – Володар-Волинський район.
Джерело статті: Спортивний Житомир

Интересное

На Донеччині затримали екс-держслужбовця із Житомира за співпрацю з ДНР | Новости Житомира

На Донеччині затримали екс-держслужбовця із Житомира за співпрацю з ДНР