Последние новости
Главная / Новости / РПЛ закликала «Житомиргаз Збут» навести лад в платіжках — Новости Житомира

РПЛ закликала «Житомиргаз Збут» навести лад в платіжках — Новости Житомира

РПЛ закликала «Житомиргаз Збут» навести лад в платіжках  
Керівник Житомирської територіальної організації Радикальної партії Ілля Смичок звернувся із заявою до директора ТОВ «Житомиргаз Збут» Вячеслава Тарасова з приводу розрахунків фізичними особами за природний газ в Житомирській області.
Як відомо, із 1 липня 2015 року розрахунки та облік за спожитий природний газ для побутових абонентів проводить ТОВ «Житомиргаз Збут» замість колишнього ПАТ «Житомиргаз». В заяві наголошується, що наразі серед фізичних осіб існує нерозуміння того, що сталося, яким чином налагодити договірні стосунки із появою нової структури.
«Інформаційна кампанія для споживачів природного газу Житомирщини з приводу заміни господарюючих суб’єктів із ПАТ «Житомиргаз» на ТОВ «Житомиргаз Збут» виявилася слабкою, малоконкретною, і сьогодні більшість абонентів змушені з’ясовувати формальності щодо переукладання договорів на постачання природного газу», – йдеться в заяві.
Керівник житомирського штабу радикалів закликав керівництво «Житомиргаз Збут», як організувати інформаційну кампанію для побутових споживачів природного газу на Житомирщині, так і налагодити максимально можливу мережу пунктів переукладання необхідних угод.
«Виникає необхідність залучення до вирішення вище означеного питання якомога більшої кількості працівників очолюваної вами структури, а також – можливого залучення до покращення ситуації із налагодження договірних відносин між ТОВ «Житомиргаз Збут» органів місцевої влади. На нашу думку, пожвавлення такої роботи дозволить суттєво покращити дисципліну виплат населенням Житомирщини коштів за спожитий природний газ, позбавить зайвої напруги у стосунках очолюваної вами організації із абонентами-споживачами», – йдеться у заяві.
Як відомо, радикали Житомирщини йдуть на вибори під гаслом «Нові обличчя – радикальні зміни в Житомирі», політична сила гарантує успішність своїх дій відсутністю у своїх списках колишніх регіоналів та діючих народних депутатів.
“>
“>
Прес-служба ЖТО РПЛ

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"