Последние новости
Главная / Новости / Благодійники передали сучасний реанімобіль дитячій лікарні м.Житомира. ВІДЕО | Новости Житомира

Благодійники передали сучасний реанімобіль дитячій лікарні м.Житомира. ВІДЕО | Новости Житомира

У Центральній дитячій міській лікарні з’явився сучасний реанімобіль, який з Данії до Житомира привіз Благодійний фонд «Центр утеплення». Як зазначили благодійники, автомобіль у прекрасному стані і прослужить на користь маленьким пацієнтам не один рік.
Сергій Бобрик, представник Благодійний фонд «Центр утеплення»: «Це реанімобілі, які ще місяць назад у місті Оркусі працювали і рятували життя датським підданим. Ці реанімобілі обладнанні по міжнародним нормам і стандартам».
За словами головного лікаря Володимира Башека, за рік, до лікарні потрапляє до 12 тис хворих дітей. Кожен 4 з них – у тяжкому стані. Тому, такі реанімобілі просто необхідні для покращення надання екстреної медичної допомоги.
Володимир Башек, головний лікар Центральноїдитячої міської лікарні м. Житомира: «Ви всі бачите цей автомобіль. Він нам вкрай необхідний. Особливо він необхідний для транспортування тяжкохворих дітей. Хоча ми й маємо декілька нових автомобілів, але таких автомобілів, в яких можна транспортувати, а якщо потрібно й перетранспортувати важко хворого – немає. Тому, цей автомобіль нам буде дуже допомагати. І це дасть можливість швидше надавати екстрену медичну допомогу».
Реанімобіль оснащений за європейськими стандартами. У порівнянні зі звичайною каретою швидкої допомоги він має ряд переваг. Головною з них є те, що ліжко для перевезення хворого гідравлічне, тому його положення можна змінювати до 16 разів. Також, є спеціальний пристрій, який може підняти дитину на інвалідному візку. Допоміжне освітлення, камери для зберігання плазми при температурі 36°, спеціально оснащені місця для кисневих балонів, кардіографів та багато іншого робить реанімобіль місцем для надання високоякісної першої медичної допомоги.

Интересное

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома Сьогодні, 11:38 У с. Сусли Новоград-Волинського району ввечері 10 вересня виникла пожежа в дерев’яному сараї. Займання господарському приміщенні біля будинку виявили господарі та одразу повідомили про це надзвичайників. Співробітникам ДСНС вдалося оперативно впоратися зі стихією та від знищення палаючу будівлю. Вогнем знищено 0,3 тонни соломи, що знаходилась