Последние новости
Главная / Новости / Благодійники передали сучасний реанімобіль дитячій лікарні м.Житомира. ВІДЕО | Новости Житомира

Благодійники передали сучасний реанімобіль дитячій лікарні м.Житомира. ВІДЕО | Новости Житомира

У Центральній дитячій міській лікарні з’явився сучасний реанімобіль, який з Данії до Житомира привіз Благодійний фонд «Центр утеплення». Як зазначили благодійники, автомобіль у прекрасному стані і прослужить на користь маленьким пацієнтам не один рік.
Сергій Бобрик, представник Благодійний фонд «Центр утеплення»: «Це реанімобілі, які ще місяць назад у місті Оркусі працювали і рятували життя датським підданим. Ці реанімобілі обладнанні по міжнародним нормам і стандартам».
За словами головного лікаря Володимира Башека, за рік, до лікарні потрапляє до 12 тис хворих дітей. Кожен 4 з них – у тяжкому стані. Тому, такі реанімобілі просто необхідні для покращення надання екстреної медичної допомоги.
Володимир Башек, головний лікар Центральноїдитячої міської лікарні м. Житомира: «Ви всі бачите цей автомобіль. Він нам вкрай необхідний. Особливо він необхідний для транспортування тяжкохворих дітей. Хоча ми й маємо декілька нових автомобілів, але таких автомобілів, в яких можна транспортувати, а якщо потрібно й перетранспортувати важко хворого – немає. Тому, цей автомобіль нам буде дуже допомагати. І це дасть можливість швидше надавати екстрену медичну допомогу».
Реанімобіль оснащений за європейськими стандартами. У порівнянні зі звичайною каретою швидкої допомоги він має ряд переваг. Головною з них є те, що ліжко для перевезення хворого гідравлічне, тому його положення можна змінювати до 16 разів. Також, є спеціальний пристрій, який може підняти дитину на інвалідному візку. Допоміжне освітлення, камери для зберігання плазми при температурі 36°, спеціально оснащені місця для кисневих балонів, кардіографів та багато іншого робить реанімобіль місцем для надання високоякісної першої медичної допомоги.

Интересное

Десять человек в масках и разгромили палатку «Оппозиционного блока» в Житомире — Новости Житомира

Сегодня 25 августа в Житомире, возле Центрального универмага на ул.Киевская, местные активисты разгромили палатку «Оппозиционного блока». «Подбежали человек десять в масках и разгромили палатку», – рассказали очевидцы, передает Житомир инфо. На место происшествия уже вызвали милицию. Ранее в соцсетях появилась копия сообщения представителя региональной организации партии «Оппозиционный блок» Наталии Леонченко о проведении в Житомире «мирного