Последние новости
Главная / Новости / Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя — Новости Житомира

Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя — Новости Житомира

Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя
Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя Сьогодні, 09:41 Найстаріша офіційна язичницька організація в Україні слов’янська духовна течія «Великий вогонь» сьогодні, 17 серпня, відзначає своє 25-річчя. Святкові заходи відбудуться 22 серпня у Житомирі в парку культури та відпочинку ім. Гагаріна.
Саме 17 серпня 1990 року відбулося перше тренування школи слов’янського воїнського мистецтва «Великий вогонь». З того часу розпочалося вивчення слов’янського воїнського мистецтва. За словами керівника общини Геннадія Боцанюка, з часом всі зрозуміли що це не просто бойове мистецтво, а дух і релігія наших предків.
Так, 22 серпня в парку культури і відпочинку відбудуться поєдинки, в яких візьмуть участь непереможні лицарі клубу історичного фехтування «Золота шпора». На святкування завітає 7 громад «Великого вогню» з усієї України.

Интересное

Житомирський центр крові буде платити оренду кіпрській компанії ? — Новости Житомира

Житомирський центр крові буде платити оренду кіпрській компанії ? Сьогодні, 15:44 Як стало відомо сайту «Житомир-онлайн» із джерел в обласній раді, центр переливання крові чекають зміни. Так, за нашою інформацією, Житомирський обласний центр крові можуть передати в оренду компанії «Біофарма», яка зареєстрована на Кіпрі. По материалам http://zhitomir-online.com/