Последние новости
Главная / Новости / Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя — Новости Житомира

Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя — Новости Житомира

Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя
Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя Сьогодні, 09:41 Найстаріша офіційна язичницька організація в Україні слов’янська духовна течія «Великий вогонь» сьогодні, 17 серпня, відзначає своє 25-річчя. Святкові заходи відбудуться 22 серпня у Житомирі в парку культури та відпочинку ім. Гагаріна.
Саме 17 серпня 1990 року відбулося перше тренування школи слов’янського воїнського мистецтва «Великий вогонь». З того часу розпочалося вивчення слов’янського воїнського мистецтва. За словами керівника общини Геннадія Боцанюка, з часом всі зрозуміли що це не просто бойове мистецтво, а дух і релігія наших предків.
Так, 22 серпня в парку культури і відпочинку відбудуться поєдинки, в яких візьмуть участь непереможні лицарі клубу історичного фехтування «Золота шпора». На святкування завітає 7 громад «Великого вогню» з усієї України.

Интересное

Десять человек в масках и разгромили палатку «Оппозиционного блока» в Житомире — Новости Житомира

Сегодня 25 августа в Житомире, возле Центрального универмага на ул.Киевская, местные активисты разгромили палатку «Оппозиционного блока». «Подбежали человек десять в масках и разгромили палатку», – рассказали очевидцы, передает Житомир инфо. На место происшествия уже вызвали милицию. Ранее в соцсетях появилась копия сообщения представителя региональной организации партии «Оппозиционный блок» Наталии Леонченко о проведении в Житомире «мирного