Последние новости
Главная / Новости / Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя — Новости Житомира

Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя — Новости Житомира

Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя
Житомирські язичники відзначають своє 25-річчя Сьогодні, 09:41 Найстаріша офіційна язичницька організація в Україні слов’янська духовна течія «Великий вогонь» сьогодні, 17 серпня, відзначає своє 25-річчя. Святкові заходи відбудуться 22 серпня у Житомирі в парку культури та відпочинку ім. Гагаріна.
Саме 17 серпня 1990 року відбулося перше тренування школи слов’янського воїнського мистецтва «Великий вогонь». З того часу розпочалося вивчення слов’янського воїнського мистецтва. За словами керівника общини Геннадія Боцанюка, з часом всі зрозуміли що це не просто бойове мистецтво, а дух і релігія наших предків.
Так, 22 серпня в парку культури і відпочинку відбудуться поєдинки, в яких візьмуть участь непереможні лицарі клубу історичного фехтування «Золота шпора». На святкування завітає 7 громад «Великого вогню» з усієї України.

Интересное

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома Сьогодні, 11:38 У с. Сусли Новоград-Волинського району ввечері 10 вересня виникла пожежа в дерев’яному сараї. Займання господарському приміщенні біля будинку виявили господарі та одразу повідомили про це надзвичайників. Співробітникам ДСНС вдалося оперативно впоратися зі стихією та від знищення палаючу будівлю. Вогнем знищено 0,3 тонни соломи, що знаходилась