Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині підліток перед тим, як повісився, рубав дрова — Новости Житомира

На Житомирщині підліток перед тим, як повісився, рубав дрова — Новости Житомира

На Житомирщині підліток перед тим, як повісився, рубав дрова
На Житомирщині підліток перед тим, як повісився, рубав дрова Сьогодні, 17:42 — Вітя в мене був — золота дитина. Дрова нарубає, в хаті прибере, їсти наварить. Як хвора була, все по дому робив. Якби не інші діти, то й не мала б для чого жити, — плаче 40-річна Наталія ­Колосівська із села Довбиш Баранівського району на Житомирщині. 19 серпня за хатою повісився її 16-річний син Віктор. Того дня мав їхати на суд. Його звинувачували в серії групових ­крадіжок.
Про це пише Gazeta.ua.
Серед п’ятьох підлітків, які грабували магазини, був і Віктор Колосівський. Чотирьох із них відправили під домашній арешт. 14-річного Артура Башинського посадили у слідчий ізолятор. Там його зґвалтували.
— Вітя, як дізнався про Артура, змінився. Що не сказала б — усе сприймав у штики. А суддя ще пригрозила: якщо хтось з їхньої компанії не з’явиться хоч на одне засідання — усіх відправить у СІЗО. Це сина підкосило. За день до чергового суду підійшов до сестри Мар’яни й каже: “Я більше жити не буду. Поки не мине 40 днів, включатимеш для мене радіо. Хай пограє музика — день, два. Можна і вночі”. Вона не думала, що всерйоз каже, — розповідає Наталія Колосівська. — Вранці 19 серпня він із братом Денисом рубав дрова. Набалдашник відлетів і розбив меншому голову, потекла кров. Я не розібравшись, у чому справа, накричала на Вітю. Він розпсіхувався. Сказав, що більше його ніхто не сваритиме, і втік. Ми шукали його по всьому селу — ніде не було. Близько четвертої вечора молодший син Максим прибігає: Вітя за хатою повісився. Я — туди, а він уже холоднісінький, — ­схлипує Наталія Колосівська.
Віктор закінчив дев’ять класів Довбиської школи.
— Випустився торік. Неодноразово витягував в учнів гроші, прогулював уроки, — каже директор школи Олег Хом’як.
Віктор Колосівський вступив до Баранівського ліцею на столяра-будівельника. За місяць навчання по­кинув.
— До нього чіплялися старші хлопці, щоб давав їм гроші. Угрожали побити. Він навідріз відмовився там учитися. Пішов працювати на пилораму. Купляв братам і сестрам одяг, їжу приносив, — розповідає Наталія Колосівська. — Що Вітя краде, люди мені сказали. Коли їх задержали, говорив, що дуже шкодує.
У Наталії Колосівської лишилися четверо дітей — 18-річна Мар’яна, 15-річний ­Денис, 13-річна Юля та Максим 12 років. Із чоловіком розлучилася 2011-го.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"