Последние новости
Главная / Новости / На Житомирщині підліток перед тим, як повісився, рубав дрова — Новости Житомира

На Житомирщині підліток перед тим, як повісився, рубав дрова — Новости Житомира

На Житомирщині підліток перед тим, як повісився, рубав дрова
На Житомирщині підліток перед тим, як повісився, рубав дрова Сьогодні, 17:42 — Вітя в мене був — золота дитина. Дрова нарубає, в хаті прибере, їсти наварить. Як хвора була, все по дому робив. Якби не інші діти, то й не мала б для чого жити, — плаче 40-річна Наталія ­Колосівська із села Довбиш Баранівського району на Житомирщині. 19 серпня за хатою повісився її 16-річний син Віктор. Того дня мав їхати на суд. Його звинувачували в серії групових ­крадіжок.
Про це пише Gazeta.ua.
Серед п’ятьох підлітків, які грабували магазини, був і Віктор Колосівський. Чотирьох із них відправили під домашній арешт. 14-річного Артура Башинського посадили у слідчий ізолятор. Там його зґвалтували.
— Вітя, як дізнався про Артура, змінився. Що не сказала б — усе сприймав у штики. А суддя ще пригрозила: якщо хтось з їхньої компанії не з’явиться хоч на одне засідання — усіх відправить у СІЗО. Це сина підкосило. За день до чергового суду підійшов до сестри Мар’яни й каже: “Я більше жити не буду. Поки не мине 40 днів, включатимеш для мене радіо. Хай пограє музика — день, два. Можна і вночі”. Вона не думала, що всерйоз каже, — розповідає Наталія Колосівська. — Вранці 19 серпня він із братом Денисом рубав дрова. Набалдашник відлетів і розбив меншому голову, потекла кров. Я не розібравшись, у чому справа, накричала на Вітю. Він розпсіхувався. Сказав, що більше його ніхто не сваритиме, і втік. Ми шукали його по всьому селу — ніде не було. Близько четвертої вечора молодший син Максим прибігає: Вітя за хатою повісився. Я — туди, а він уже холоднісінький, — ­схлипує Наталія Колосівська.
Віктор закінчив дев’ять класів Довбиської школи.
— Випустився торік. Неодноразово витягував в учнів гроші, прогулював уроки, — каже директор школи Олег Хом’як.
Віктор Колосівський вступив до Баранівського ліцею на столяра-будівельника. За місяць навчання по­кинув.
— До нього чіплялися старші хлопці, щоб давав їм гроші. Угрожали побити. Він навідріз відмовився там учитися. Пішов працювати на пилораму. Купляв братам і сестрам одяг, їжу приносив, — розповідає Наталія Колосівська. — Що Вітя краде, люди мені сказали. Коли їх задержали, говорив, що дуже шкодує.
У Наталії Колосівської лишилися четверо дітей — 18-річна Мар’яна, 15-річний ­Денис, 13-річна Юля та Максим 12 років. Із чоловіком розлучилася 2011-го.

Интересное

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома — Новости Житомира

У Новоград-Волинському районі через пустощі дитини згоріла солома Сьогодні, 11:38 У с. Сусли Новоград-Волинського району ввечері 10 вересня виникла пожежа в дерев’яному сараї. Займання господарському приміщенні біля будинку виявили господарі та одразу повідомили про це надзвичайників. Співробітникам ДСНС вдалося оперативно впоратися зі стихією та від знищення палаючу будівлю. Вогнем знищено 0,3 тонни соломи, що знаходилась