Последние новости
Главная / Новости / Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ — Новости Житомира

Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ — Новости Житомира

Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ
Прокурор Житомирщини Любомир Війтович зустрівся із представниками місії ОБСЄ, яка готує основу для діяльності спостерігачів під час чергових виборів до місцевих рад.
Представники ОБСЄ поінформували керівника прокуратури області, що місія здійснюватиме оцінку усього виборчого процесу згідно міжнародних стандартів та національного законодавства. Наразі безпосереднє завдання – підготувати основу для спостерігачів виборчого процесу, яких в Житомирській області очікується біля 30-ти.
У ході зустрічі керівник головної контролюючої структури області у свою чергу звернув увагу на повноваження органів прокуратури під час виборів. Він запевнив, що у разі встановлення кримінальних правопорушень кожному випадку буде надано принципову правову оцінку, незалежно від того, представники якої політичної партії їх вчинили.
Сторони також обговорили встановлений чинним законодавством порядок розгляду скарг і заяв виборців та організаторів виборчого процесу.

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"