Последние новости
Главная / Новости / Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ — Новости Житомира

Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ — Новости Житомира

Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ
Прокурор Житомирщини Любомир Війтович зустрівся із представниками місії ОБСЄ, яка готує основу для діяльності спостерігачів під час чергових виборів до місцевих рад.
Представники ОБСЄ поінформували керівника прокуратури області, що місія здійснюватиме оцінку усього виборчого процесу згідно міжнародних стандартів та національного законодавства. Наразі безпосереднє завдання – підготувати основу для спостерігачів виборчого процесу, яких в Житомирській області очікується біля 30-ти.
У ході зустрічі керівник головної контролюючої структури області у свою чергу звернув увагу на повноваження органів прокуратури під час виборів. Він запевнив, що у разі встановлення кримінальних правопорушень кожному випадку буде надано принципову правову оцінку, незалежно від того, представники якої політичної партії їх вчинили.
Сторони також обговорили встановлений чинним законодавством порядок розгляду скарг і заяв виборців та організаторів виборчого процесу.

Интересное

У Новограді-Волинському міська рада незаконно вимагала в учасників АТО довідки для одержання землі — Новости Житомира

У Новограді-Волинському Житомирської області міжрайонна прокуратура подала позов про скасування протиправних пунктів Положення міської ради щодо надання учасниками АТО довідок для виділення земельних ділянок. Про це Житомир.info повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області. «Установлено, що Новоград-Волинська міськрада, на підставі незаконного Положення вимагала в учасників АТО документи, які не передбачені земельним законодавством при отриманні у власність земельних