Последние новости
Главная / Новости / Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ — Новости Житомира

Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ — Новости Житомира

Прокурор Житомирщини зустрівся із представниками місії ОБСЄ
Прокурор Житомирщини Любомир Війтович зустрівся із представниками місії ОБСЄ, яка готує основу для діяльності спостерігачів під час чергових виборів до місцевих рад.
Представники ОБСЄ поінформували керівника прокуратури області, що місія здійснюватиме оцінку усього виборчого процесу згідно міжнародних стандартів та національного законодавства. Наразі безпосереднє завдання – підготувати основу для спостерігачів виборчого процесу, яких в Житомирській області очікується біля 30-ти.
У ході зустрічі керівник головної контролюючої структури області у свою чергу звернув увагу на повноваження органів прокуратури під час виборів. Він запевнив, що у разі встановлення кримінальних правопорушень кожному випадку буде надано принципову правову оцінку, незалежно від того, представники якої політичної партії їх вчинили.
Сторони також обговорили встановлений чинним законодавством порядок розгляду скарг і заяв виборців та організаторів виборчого процесу.

Интересное

У проекті держбюджету-2016 закладено курс 22,4 гривні за долар — Новости Житомира

У проекті держбюджету-2016 закладено курс 22,4 гривні за долар Сьогодні, 13:39 Кабінет міністрів має намір сформувати проект державного бюджету на 2016 рік з курсом 22,4 гривні за долар. Про це повідомила журналістам перед засіданням уряду міністр фінансів Наталія Яресько. Наталія Яресько уточнила, що цей курс відповідає макроекономічним прогнозам Міжнародного валютного фонду. Як повідомлялося, Національний банк