Последние новости
Главная / Новости / Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами під час акції “Збери портфель товаришу” — Новости Житомира

Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами під час акції “Збери портфель товаришу” — Новости Житомира

Наталія Чиж передала школярам канцтовари, зібрані житомирянами під час акції “Збери портфель товаришу”  
Шкільну форму, канцтовари та навчальне приладдя, яке житомиряни збирали в рамках акції “Збери портфель товаришу”, передали малозабезпеченим сім’ям. Ініціатор акції, лідер «Об’єднання «Самопоміч» у Житомирі Наталія Чиж, розповідає: зібране приладдя роздали адресно, відповідно до потреб кожної окремої родини.
«Ми дуже вдячні нашим житомирянам, нашим громадянам, що вони відгукнулися на цю акцію і дуже багато зібрали речей для наших школярів. Ми сьогодні цілеспрямовано, адресно передали всі ці речі діткам, сім’ям. Це переважно багатодітні сім’ї. Це діти загиблих у АТО. Тому ми будемо продовжувати, ми не зупиняємось, і ще будуть передані речі», – каже Наталія Чиж.
Учасниця акції Ірина Хомяченко розповідає: цього року до школи йде одразу декілька її онуків, і самотужки зібрати всіх до школи ані вона, ані її діти не мають можливості, тож вирішили звернутися до «Об’єднання «Самопоміч» за допомогою.
«На даний момент я маю 13 онуків, в майбутньому ще 2 буде. Ось може тиждень – два. Я, звісно, радію, що в мене стільки онуків, стільки дітей, але на даний момент труднощі, і я мушу допомагати дітям з онуками. Дуже тяжко, але держимось, бо треба онуків підняти, щоб вони повчилися», – розповідає Ірина Хомяченко.
Мати 7-річної Соні, батько якої загинув у АТО, говорить: ціни на канцтовари щороку зростають, і самій зібрати першачка до школи дуже важко. Ольга Литвин каже: завдяки акції “Збери портфель товаришу” та допомозі небайдужих житомирян її дитина піде до школи з усім необхідним приладдям.
«Зошити, олівці, пластилін, картон кольоровий, папір, обгортки, файли, ножиці… Це все було і в наш час. Але скільки це все коштує – ось в чому питання», – розповідає Ольга Литвин.
У “Самопомочі” кажуть: у Житомирі ще багато сімей, які потребують і просять допомоги, тож запрошують містян долучатися до акції “Збери портфель товариш” й надалі.
“>
“>
“>
“>

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"