Последние новости
Главная / Новости / У Кабміні визначили лідерів та аутсайдерів серед міністерств — Новости Житомира

У Кабміні визначили лідерів та аутсайдерів серед міністерств — Новости Житомира

У Кабміні визначили лідерів та аутсайдерів серед міністерств
У Кабміні визначили лідерів та аутсайдерів серед міністерств Сьогодні, 14:16 Міністерство екології та природних ресурсів найгірше виконує програму діяльності уряду. Так, воно, спромоглося забезпечити реалізацію лише 4% (три із 75) завдань.
Такі дані розміщені в окремому розділі урядового порталу program.kmu.gov.ua, присвяченій стану виконання програми діяльності Кабінету міністрів, про запуск якого анонсував Прем’єр-мінінстр Арсеній Яценюк.
Трійку відстаючих замикають Міністерство енергетики та вугільної промисловості – 15% (13 з 88) та Міністерство аграрної політики і продовольства – 17% (12 з 72). У п’ятірці найгірших також Міністерство закордонних справ – 23% (13 з 56) та Міністерство інфраструктури – 25% (13 з 53), від яких недалеко пішли Мінекономрозвитку – 26% (61 з 234), а також Міністерство охорони здоров’я і Міністерство культури – по 27% (відповідно 21 з 78 і 12 з 44).
Натомість лідерами із виконання урядових завдань стали Міністерство юстиції – 63% (52 з 83) і Міністерство соціальної політики – 56% (36 з 64). За ними йдуть Міністерство внутрішніх справ, Міністерство фінансів, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерство оборони – від 44% до 41%.
Джерело статті: Експрес

Интересное

В Крым не пустили 7,2 тонн колбасных изделий из Житомирской области — Новости Житомира

Сотрудники Управления Россельхознадзора в Республике Крым и Севастополе не допустили ввоз на полуостров из Украины 7,2 тонн колбасных изделий, произведенных в Житомирской области. Как уверяют в ведомстве, партия не имела при себе данных об исследовании продукции по физико-химическим, токсикологическим и радиологическим показателям. Груз колбасных изделий в ассортименте общим весом 7,2 тонны следовал через МАПП "Армянск"