Последние новости
Главная / Новости / АМКУ зобов’язав дві селищні ради провести перерахунок людям за житлово-комунальні послуги в бік зменшення — Новости Житомира

АМКУ зобов’язав дві селищні ради провести перерахунок людям за житлово-комунальні послуги в бік зменшення — Новости Житомира

АМКУ зобов’язав дві селищні ради провести перерахунок людям за житлово-комунальні послуги в бік зменшення
Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало виконавчі комітети Народицької та Лугинської селищних рад Житомирської області зробити споживачам перерахунок за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення у бік зменшення, так як нові тарифи були введені передчасно.
Про це повідомили в прес-службі Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
У комітеті повідомили, що у Народичах рішенням виконавчого комітету селищної ради від 30.04.2015 № 61 “Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги для КП “Народичікомунсервіс” ввели в дію нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізованого водопостачання та водовідведення з 01.05.2015 р., тоді як дата введення тарифів в дію в рішенні визначена не була.
«Відповідно до частини 5 статті 32 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, у разі зміни тарифів на житлово-комунальні послуги виконавець повідомляє про це споживачів не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію. Повідомлення про зміну тарифів на житлово-комунальні послуги з посиланням на рішення виконавчого комітету Народицької селищної ради комунальне підприємство оприлюднено 26.06 у газеті “Життя і слово”. Отже, підприємство повинно було застосувати тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, а також утримання будинків і споруд та прибудинкових територій не раніше, ніж з 11.07.2015», – повідомляє прес-служба.
Аналогічна ситуація склалася і в Лугинах.
«Відділенням встановлено, що з 01.06.2015 у смт Лугини рішенням виконавчого комітету Лугинської селищної ради від 28.05.2015 встановлено та введено в дію нові тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, а також утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, які надаються КП “Армійське” та КП “Лугинське”. Повідомлення про зміну тарифів на житлово-комунальні послуги було оприлюднено 10.07.2015, і тарифи на вказані послуги повинні були застосовуватись підприємствами не раніше, ніж з 25.07.2015 р.», – йдеться у повідомленні.
Комітет визнав бездіяльністю дії обох селищних рад, що призвели до ущемлення інтересів споживачів шляхом завчасного нарахування плати за вказані послуги, а також до порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку комунальних підприємств.
Обидві селищні ради зобов’язали провести перерахунки плати споживачам у Народичах – за 71, а в Любарі – за 54 дні, та в місячний строк з дня одержання рішення повідомити про це обласне відділення АМКУ.
Як повідомляв , днями відділення АМКУ зобов’язало зробити споживачам селища Брусилів Житомирської області.

Интересное

У новому опалювальному році у 4-х навчальних закладах Житомира запрацюють котельні на твердому паливі. ФОТО Материал публикуется на правах рекламы — Новости Житомира

На подвір’ї дитсадка №10 з понеділка працює техніка. Тут готуються до опалювального сезону і встановлюють новеньку котельню.  Вона працює на твердому паливі і дозволить не лише відмовитися від дорогого газу, але й допоможе зекономити на опаленні бюджетні кошти. Заощадило місто і на придбанні котелень, адже практично усі витрати покрив проект ООН. До настання холодів у